Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok ennek a sracnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ennek a sracnak a viselkedeserol?

Figyelt kérdés

Van egy kedves srac a sulimba, kulfodon vagyok, a lenyeg, hogy eleg kedves mindenkivel, megolelget mindig valakit, nagy dumagep, es szeretik...

A csajok is oda vannak erte, de sztem annyira nem nez ki jol...


Varakoztam tancra, es akkor meglatott, hogy egyedul vagyok, azon a folyoson jott o is, ahol en alltam, es koszont, h ''szia csajszi'' majd megolelt, megkerdezte, h mikor tancolunk, mert kivancsi rank, majd megnez... o is tancos, csak nem a mi csapatunkban.

Van meg egy kozos orank, de nem nagyon foglalkozik velem, idonk sincs...


Volt egy fellepesunk, es mivel az elejen v 6 mp-ig csak allunk egy helyben, a tanar kitalalta, hogy a 2 fiu a masik csoportbol setal koztunk, es oda megy a lanyokhoz, megpiszkalja a hajunkat, v vmi...

a srac, egybol a kivagott folsomet vette celba a szemeivel, eleg eszre vehetoen, meg is szoltak erte...

Kovetkezoleg, a szajat nyalazta, majd azutani probalkozason megfogta az allamat...

Perszen, nem csak velem foglalkozott, a tobbiekkel is...

Eloben nem velem csinalta ezeket a mozdulatokat...

Mas elott le sem sz*r...

Van egy olyan erzesem, mintha szegyelne, h velem is baratkozik:s


Szerintetek? (egyebkent nem ilyen flortolos a srac, csak tancon, amugy meg visszahuzodo)


2011. febr. 28. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
hát furcsa az szentigaz...
2011. febr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
SZerintem részesítsed egy laza pipában utána nyíltan is taperolni fog :D
2011. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Elég érdekes a srác... : D :-)
2011. márc. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szégyel,csak valami okból kifolyólag nem úgy néz rád,mint csaj (ha érted mire gondolok),hanem mint haver...valami csak inspirálja őt ezek után de , ez még nem elég....
2011. márc. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!