Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszenék ennek a srácnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszenék ennek a srácnak? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályomban. Sokszor észreveszem, hogy ad felém "jeleket". Nem túl látványosan hanem olyan szolidan... Nem tudom hogy értelmezzem ezeket. Elmondok pár példát:

- Ha a buszon sokan vannak és mi állunk és pl fékez egy nagyot a busz akkor vagy rámdől szándékosan, vagy ha én dőlök el akkor megfogja a kabátomat.

- Ha jön mögöttem és megyünk be az osztályterembe és mondjuk én nyitom ki az ajtót akkor sokszor úgy csinálja hogy amint én leveszem a kezemet az ajtóról hogy teljesen kitárjam akkor direkt mindig odarakja ő is a kezét, magyarul: megérinti majdnem minden alkalommal a kezemet.

- Ha egymás mellett ülünk sokszor elterpeszkedik és a lába állandóan az én lábam mellett van és egymáshoz érnek.

- Ha óra elött kint ülünk a folyosón "viccből" mindig rámdől vagy rámtámaszkodik...


Szerintetek? Pedig van barátnője. Elég helyes a srác, de annyira nem rajongják körül a lányok szal inkább kicsit az a csendesebb macsó típus.

SOkszor viszont eléggé "bunkón" viselkedik meg udvariatlanul. pl: Nem enged előre az ajtóba kb csak 10 alkalomból 2x. ha adok neki vmit sokszor nem köszöni meg... ilyesmik.

Mit gondoltok? Amúgy mind a ketten 18 évesek vagyunk.


Jah és még annyit hogy a barátnőjét nem igazán ismerem, csak láttam róla képet. A csajszi az a fajta mint a lányok többsége ma. Csizma, beletürve a gatya, derékig érő kabát, hosszú szőke haj, nagy szemüveg ami a fél fejet eltakarja, smink stb.. ilyesmi a csaj. Mivel nem ismerem nem igazán tudom rá azt mondani h qrvás, mert lehet nem az.

Én meg tökre az ellentéte vagyok. Igaz a derékig érő kabát rám is igaz, de én jobban szeretem a sportos cuccokat.

Segítsetek!


2009. dec. 3. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Most fogsz kapni 50 tetszenél neki választ ,és 50 nem tetszenél neki választ :)
2009. dec. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
1/50 nem netszenél. De nem biztos. Amikor olvastam a levelet, a "- Ha óra elött kint ülünk a folyosón "viccből" mindig rámdől vagy rámtámaszkodik..." mondatnáél elkönyveltem, hogy kb. 13-15 évesekről van szó! Erre 18... Hm. Hát szerintem nem valami "fenomenális" jelek ezek amiket leírtál. Az egyértelmű lenne, ha udvarias, rádnéz, rádmosolyog, ilyesmi. Mondjuk te voltál ott, jobban tudod. Szerintem óriási jelentőséget ne tulajdoníts nekik. Ha gondolod, próbálkozz nála, hátha tényleg összejöhet.
2009. dec. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem gondolod, hogy végig olvasom ezt a zagyvaságot...?
2009. dec. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Zagyvaság? Miért is?
2009. dec. 3. 12:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se tetszel neki,csak 1 jóbarátként kezel...(de ez csak az én véleményem)
2009. dec. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!