Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Apakomplexus? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexus? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Olyan lánynak is lehet apakomplexusa, akinek tökéletes a viszonya az édesapjával, egymásnak ők a legfontosabbak, imádják egymást? ( Természetesen csak apa-lánya viszonyban :)) Egyáltalán mi az apakomplexus? Hány év korkülönbség esetén merülhet fel a lehetősége? Köszi!
2012. ápr. 12. 13:30
 1/6 Pinocchio ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=4iXnfzyLpTw

Én erre tippelek,de lehet hogy nincs igazam,nem akarok szószátyár lenni.Legalábbis ez egy lehetséges magyarázat.

2012. ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az apakomplexus, amikor egy lány minden pasiban az apját keresi. Ilyen simán előfordulhat akkor is, ha jó viszonyban voltak, mert pl nagyon felnéz a faterra, de gondolom lehet azért is, mert a fatertól nem kapott elég szeretet.
2012. ápr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én apukámmal nagyon jól megvagyok, mégis van apakomplexusom. Mindig is a 6-8 évvel idősebb férfiak voltak az eseteim. De ha azt nézzük anyum és apa közt is 8 év van, szóval lehet "ökököltem" :D
2012. ápr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kerlek kedves kerdezo ird le mit ertesz apakomplexus alatt! mert ha igy teszed fel a kerdest akkor ugy erzem nem erted mit is jelent valojaban a fogalom.
2012. ápr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
16 évesen például 41 éves férfi tetszett, odáig voltam érte, de nem lett a dologból semmi. 17 évesen összejöttem a jelenlegi barátommal, ő akkor volt 30. Most 21 vagyok, ő 34 lesz, együtt élünk. Csak felmerült bennem a kérdés.
2012. ápr. 12. 13:54
 6/6 ani88 válasza:
100%
Természetesen lehet apakomplexumod, attól függetlenül, hogy mennyire jó a kapcsolatod apuddal. Az én sztorim a következő: Édesanyám meghalt, amikor csak 3 éves voltam. Utána csak apa maradt nekem, és ő is mindent meg tett értem, hogy valamelyest enyhítse az anya hiányomat. vele aludtam, mindenhova elkísértem, ő etetett, stb... Aztán egy nap közölte, hogy talált mást és minden megváltozott. Hiába lett egy új anyum, ha már apa nem lehetett csak az enyém. Ezért én is kamaszkorom óta, csak idősebb pasikkal jártam volt amelyik 8 évvel, de volt olyan is, aki 20 évvel volt idősebb. Ebben szerintem nincs semmi rossz, csak egy tanácsot fogadj meg: -Ezt tudom magamról azért mondom- mindig olyan srácokat fogsz keresni, akik hasonlítanak apudra, de járj nyitott szemmel és vigyázz nehogy azért szalassz el valakit, mert nem olyan, vagy pont azért bánts meg valakit, mert nem teljesen olyan. Apa csak egy van, pont olyat úgy se fogsz találni, de attól még más pótolhat hasonló érzelmeket, sőt teljesen másféléket is adhat.
2012. ápr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!