Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ebben a helyzetben? (kérdés rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés
Volt egy gyerekkori szerelmem akivel anno "jártunk". Ez 3 éve volt. És én szeretnék vele ujra összejönni... csak a baj az h én külföldön (bár 2hetente járok haza magyarországra) ő meg mo.-n lakik. fészen felvett barátnak. mit tegyek?

2012. ápr. 9. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress mást. (vagy ha nagyon nem akarsz, írjatok egymásnak, beszéljetek meg egy találkozót azt meglátod)
2012. ápr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
fiú vagy vagy lány?
2012. ápr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Irtam már neki de "kedvesen" lepattintott :/
2012. ápr. 9. 18:02
 4/7 ASOT ***** válasza:
háát megmondom őszintén nem sok esélyt látok arra h ti újra együtt...és nem is nagyon ajánlom..
2012. ápr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha a távolságra gondolsz akkor én csak azt tudom mondani h ha 2 ember nagyon akar vmit akkor azt meg lehet oldani akármilyen nehéz is.
2012. ápr. 9. 18:24
 6/7 anonim válasza:
Szia! Megtudom érteni a helyzetedet. Nekem is hasonló problémám volt, de úgy fest rendezodott. Tudod a távkapcsolatot csak akkor érdemes bevállalni, hogy ha két ember tényleg annyira szereti egymást, hogy képesek hosszabb idot is várni a másikra. Mi a barátommal, lassan volegénylemmel képesek vagyunk ezt csinálni. Én csak 4 havonta járok haza, akkor is csak 2 hétrw, de megy a dolog. Ha az illeto finoman lepattintott, akkor hidd el csak magadnak teszel rosszat, ha továbbra is álomvilágban tartod magad azzal, hogy talán ti egyutt lesztek. Sokszor kívántam azt, hogy bár meg se ismertem volna a barátomat, mert az a 4 hónap amit nélkule kell eltoltenem maga a pokol. Majd megorulok úgy vágyom a kozelségére, hogy megolelhessem. Hidd el, ha o nem úgy érez irántad, ahogy azt Te reméled, feleslegesen kínoznád magad. Találj valakit a kozeledben. De ha mégis rászánod magad a dologra, akkor találkozz vele. Ne mond el neki konkrétan, hogy mit szeretnél tole, csak finoman ajánld fel neki a lehetoséget. Ha ráharap, nyert ugyed van és talán osszejon, ha meg nem, csak magadnak teszel szívességet ha annyiban hagyod. Csak egy jó tanács, sok szerencsét :)
2012. ápr. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszodat utolsó (meg persze a többieknek is)!

Én is gondoltam már erre a lehetöségre h csak úgy megbeszélek vele egy idöpontot és majd inkább élöben beszélem meg vele a dolgot csak lehet h ha találkozunk és akkor mond nemet az sokkal jobban fájna :/

Egyébként amikor szünet van a sulimban akkor szokott megerösödni az érzés h hiányzik és valószínü azért mert olyankor nincs olyan sok tennivalóm, és ezért azt terveztem h majd nyáron teszek ezért vmit.

Lehet h tényleg igazad van és hagynom kéne az egészet mert mint diák ( + a távolság) bele se férne az életembe egy ilyen távkapcsolat...

2012. ápr. 15. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!