Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan igazodhatnék ki rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan igazodhatnék ki rajta?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályban, aki mellettem ül és szeptember óta iszonyatosan tetszik. Sosem tudtam igazán eldönteni, hogy én bejövök-e neki, de az utóbbi hetekben erre egyértelmű jeleket adott. A barátaim mind azt mondják, van esélyem nemsokára összejövünk meg mindenki így látja egyébként. Viszont vannak olyan napok amikor szinte alig szól hozzám. Szóval ezt miért csinálja?

2012. ápr. 12. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Senkitől sem várhatod el, hogy minden nap rádmosolyogjon vagy jópofizzon veled. Ahogy neked is vannak rossz napjaid, neki is lehetnek. Mióta ad arra jeleket, hogy nyitna feléd? Mert ha régebbecske, lehet hogy belefáradt és gondolta, hogy ha te nem léptél, akko valószínűleg nem az eseted. Beszélgess vele, és tapogatózd ki, hogy pontosan mit is akar.:)
2012. ápr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
erre nem is gondoltam :| köszönöm :)))
2012. ápr. 12. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen! ha még lenne bármivel kapcsolatban kérdésed írj bátran!:) Szívesen segítek! L/18
2012. ápr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Próbálj meg nyitottabb lenni beszélgessetek többet! (Bátran) :)
2012. ápr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!