Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom tartozik nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom tartozik nekem, lehetséges hogy már csak a pénz miatt van velem?

Figyelt kérdés
sok pénzzel tartozik, de jelenleg nem tudja megadni. mostanában sokat veszekszunk a penz miatt, mert ugy koltekezik mintha nem lenne tartozasa, nem igyekszik hogy megadja. felmerult bennem hogy mar csak azert van velem, mert anyagilag nem engedheti meg magának hogy szakitson. :(
2012. ápr. 12. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
szia szerintem mi nem tudjuk megmondani te isered o h milyn ember hogy ezt meg tudná e tenni és tuti sporolnék és fizeném vissza ha apránkétis ha tartoznék valakinek nyilván ezt nem tudod vele megbeszélni mert ugyis aztmodja h nem azért van veled mert van pénzed ha viszot tenyleg csak0veszekedés van akkor semmi ertelme egyuttleni de sztem mielott szakitasz vele egy szerzodest nem artana megirni hogy x osszegel tartozik es eddig adja megy ez az én véleményem
2012. ápr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mondd meg neki, hogyha x hónapon belül nem adja vissza a teljes összeget, akkor bíróság. stb.

de nyugodtan rákérdezhetsz/utalhatsz, hogy tényleg csak a pénz miatt van-e veled?!

2012. ápr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
dobd ki nyugodtan,sose fogja megadni,és minél tovább vagy vele annál többel húz le.velem ugyanezt csinálta a csajom.benne fel se merült,hogy ő ezt a pénzt valaha vissza akarná adni.
2012. ápr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a veszekedes mindig csak a penz miatt van, pl beszolok neki, ha folosleges hulyesegeket vesz. egyebkent jol megvagyunk, en nagyon szeretem, de hogy o szeret-e vagy csak a pénz miatt kedves velem azt nem tudom
2012. ápr. 12. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!