Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen csajozási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen csajozási taktikát alkalmazzak? Nektek melyik jött be?

Figyelt kérdés
Én nyitott vagyok mindenre, legyen szó szórakozóhelyen való ismerkedésről, vagy randizásról, a lényeg, hogy csajt szeretnék szerezni. Mit ajánlotok? Jelenleg csak szórakozóhelyeken ismerkedek, ott elsősorban egy éjszakára megyek, azonban egy tartósabb kapcsolatnak jobban örülnék. Ha olyat keresek, hol ismerkedjek? 21/F
2012. ápr. 12. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
AA gyűlésen.
2012. ápr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Minek ilyen szar taktika? Ha jól nézel ki, szar dumával is tudsz csajozni
2012. ápr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Átlagos vagyok, így szeretnék valahogy érvényesülni. Abból sütök ami van.
2012. ápr. 12. 16:18
 4/11 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Én amikor tartós kapcsolatot akartam, elkezdtem ismerkedni a neten, mert a környezetemben élők nem voltak igazán alkalmasak rá. Azeredmény: lassan 2 éve együtt vagyok a barátnőmmel, és elvagyunk mint a befőtt:)


20/F

2012. ápr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam neten sok a kamu hirdetés stb. Nem nehézkes így normális csajt találni?
2012. ápr. 12. 16:38
 6/11 Advocatus Diaboli ***** válasza:

De, az. 2 hónapig kerestem. Sok lánnyal beszéltem. Találkoztam is 3-al. Végülis összejött, és teljes mértékben megérte:)

Továbbá, amellett, hogy neten, néha keresgélsz, még élőben is tudsz, ettől függetlenül, nem?:D

2012. ápr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én kicsit attól tartok, ha felteszem magam valami társkereső oldalra és meglátja valamelyik ismerős, az elég gáz :)
2012. ápr. 12. 16:52
 8/11 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Értelek, szóval "gáz", és ezért most kib@szol magaddal csajozás téren:D Továbbá, hogyan lát meg, ha ő nincs fent azon az oldalon ahol te?
2012. ápr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nemtudom, például csak odatéved egyszer kíváncsiságból :D
2012. ápr. 12. 17:19
 10/11 anonim ***** válasza:

Aki azt írta, hogy társkereső és 2 hónap alatt talált magának vkit, az elég mázlista. Én 2 éve vagyok fent, de nem találtam senkit. 9-en loveoltak összesen, míg a csajoknak minimum 100 likeja van. Nem írnak vissza és a flörtjeimet is épp hogy csak elfogadják, van aki még azt sem. :(

És miért gáz, ha ismerős meglát? Semmi köze hozzá, ez a Te magánéleted! :)

2012. ápr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!