Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, ha tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha tanácsot kérnek tőlem "csajozási" ügyben, akkor tudom mit kéne csinálni, ha nekem van szükségem rá, akkor nem?

Figyelt kérdés
Mármint másnak meg tudom mondani a dolgokat, magamnak meg nem? Nem látnám a fától az erdőt ha magamról van szó?
2010. febr. 27. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
mivel nem írtad megkérdezem: bejönnek a tanácsaid másoknak??
2010. febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

gondolom. ezért van itt ennyi kérdés:D


egyébként a kérdésre: azért van mert az érzelmek ködösítik az ember fején. próbálj tisztán gondolkozni és ne görcsölj

2010. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez igy természetes, és szerintem fordulj nyugodtan a többiekhez ha ilyen a szitu, akár úgy is hogy mondják meg te mit mondanál nekik. ha célkeresztbe van a kiszemelt már nagyon nehéz józanul gondolkodni, és ami tiszta fejjel egyértelmű és jó ötletnek tünik (és az is), és tudod is hogy azt kéne tenni, mégis ha olyan valakivel kéne megtenni adott lépéseket aki már kicsit több neked, mert esélyt látsz rá hogy több legyen belőle, akkor már elveszi kicsit az eszed. szerintem ezzel szinte mindenki igy van, énis most tapasztaltam a héten, elméletben tudtam mindent, de elbizonytalanodtam amikor már arról volt szó hogy én ismerkedek... szoval szerintem a megoldás elmondani a többieknek és megerősítést kérni hogy helyesen cselekszel, és fognak is segiteni elvileg, hiszen te is segitesz nekik amikor ők nem tudnak gondolkodni :)
2010. febr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!