Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A plázacicáknak milyen pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A plázacicáknak milyen pasi kell? Milyen pasijuk van?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 19:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
40%

"Utolsó a kettőnek semmi köze egymáshoz :D:D:D De egy plázacicának 30-60IQ szintű csávó kell te degenerált:D"


Akkor te nyilván megfelelsz nekik.

2012. ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
79%
attól még lehet valaki okos mert gazdag és izmos,de nem hinném hogy sok lenne az ilyen emberből
2012. ápr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
8%
Jááj ez a sok előítélet.. :) :) Ritka a kivétel, de van. Én jelen esetben magamról beszélek. Nekem mindig is csúnyácska párjaim voltak, életemben először van egy "kigyúrt, kopasz" barátom. Sosem hittem volna, de ezerszer értékesebb mint az előző barátaim. Pedig ránézésre egy felszínes embernek tűnik. Azért is voltam csúnyább fiúkkal, mert azt gondoltam hogy a belső értékeik többet érnek. Nos... nem.. Egyikük vert, a másik drogos lett... De a mostani párom már egy éve jelenti nekem a mindent. :) Imádjuk egymást. :) És mivel én is "tipikus szőke plázacica" vagyok ezért mi is kapunk a hátunk mögött rendesen, természetesen. De vele érzem magamat teljesnek, és attól még hogy Audi kigyúrt kopasz, a legérzelmesebb, és legfigyelmesebb férfi a világon. :)
2012. máj. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!