Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk melyik fajta lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk melyik fajta lányokat szeretik jobban? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy olyan lány vagyok akinek két énem van. Az egyik egy beszédes közvetlen kedves lány kicsit éretlen de nem nagyon.És va egy másik ami mostanában alakult ki , egy csendes titokzatos (ezek persze mértékkel) de kedves. És mid a két énemet szeretem , csak kíváncsi vagyok a fiúknak melyik tetszik jobban egy lányba.
2012. ápr. 12. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Még soha nem volt skizofrén barátnőm :_) Nem számít megcsalásnak ha egyszer az egyik másszor a másik éneddel szeretkeznék?:P
2012. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ö..én nem ugy értettem o.O , hogy..na jó erre nem tudok mit mondani (első válaszoló)
2012. ápr. 12. 20:07
 3/10 anonim ***** válasza:

Viccnek szántam csak:) Nyilván aki megismer és szeretni fog az mind kettő stílusod elfogadja. Én személy szerint nem tudnám most azt mondani h az egyik avagy a másik. Nekem valahol a kettő közötti lányok jönnek be.

Szeressen beszélni, de ha lazítás van akkor legyen ő is csendes. Legyen megfontolt, kimért, persze a titokzatosság sem árt.

2012. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
pedig ez skizo:D hány éves vagy ? max. 14et tippelek.
2012. ápr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Skizofréniánál az egyik személyiség nem tud a másikról, csak a poén kedvéért sütöttem el. Csak rosszul fogalmazott a kérdező.

Mindenkivel így van ahogy leírta. Ez élet, helyzet, érzelem függő h ki, hogy viselkedek. Nekem is vannak nyugodt vissza húzódó napjaim, és vannak olyanok mikor kifordulok magamból és rám se lehet ismerni, mert teljesen másképp viselkedek.

2012. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik ,h ilyen vagy!


Én csak a különleges lányokkal szoktam komolyabban is foglalkozni. Ezért volt eddig csak 3 barátnőm,mert nem érem be akárkivel. Ha intelligens vagy,és érdekes a személyiséged/személyiségeid,akkor az tök jó!;))

2012. ápr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek két énje van... Vagy még több. A lényeg hogy önmagad add.
2012. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de épp ez az , hogy nem tudom melyik vagyok én :/
2012. ápr. 12. 21:20
 9/10 mus musculus ***** válasza:
Mindkettő te vagy.
2012. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ú tökre megértelek kérdező, énis ugyanilyen vagyok. :)
2012. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!