Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti úgy is észreveszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti úgy is észreveszitek a lányokat, ha mindig össze van kötve a haja, nem sminkeli magát és nem öltözik ki mindig?

Figyelt kérdés

Csak mert 20 éves létemre még nem volt barátom. Nem tartom magamat csúnyának, de modell szépségnek sem, inkább átlagos vagyok. Hosszú, derákig érő hullámos hajam van, de utálom, hogyha lóg össze-vissza, ezért mindig összekötöm, csak akkor engedem ki, ha szórakozni megyek. Sminkelni sosem szoktam magam, nem is tudom igazából, béna vagyok ilyen téren. Öltözködésem általában mindig farmem, csőnadrág, hozzá egy sima pulcsi, póló, tornacipő. (nem hiszem, h a súlyom probléma, vagy talán pont az, hoy túl vékony vagyok, 165 cm-hez 43 kg) S mivel sosem büszkélkedtem nagy idomokkal, csúfoltak érte, elég önbizalom hiányos vagyok, ez most az egyetem alatt kicsit javult, de azért sosem mertem kirívóan öltözködni meg semmi ilyen.


Csak felmerült bennem a kérdést, hogyha nem változtatok, nem öltözködöm kicsit kirívóan meg miegymás, akkor sosem lesz barátom, mert így sosem vesznek észre. Ha buliba megyek, ki szoktam engedni a hajam, úgy azért jobban észre vesznek, de azért egy diszkóban nem ismerkedek, mert nem egyéjszakás kapcsolatot keresek. Nektek mi a véleményetek erről?


2012. ápr. 11. 20:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csak az ilyen lányokat szoktam keresni a tömegben ;)
2012. ápr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Ha nem vagy csúnya, akkor nyilván. :)
2012. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ne is akarj modell szepseg lenni,mert azok rondak.nem feltetlenül kell sminkelni ahoz,hogy szep legyel!nekem,csak a sulyoddal van egy kis problemam,hizhatnal egy kicsit,de lehet hogy neked jol all,hogy vekony vagy...szoval a kerdesedre a valasz,igen eszrevesszük!
2012. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hízni nem tudok. Egész nap eszek szinte, és 4 év alatt sikerült kb. 1 kilót híznom, pedig szeretnél leglaább 50 kg lenni
2012. ápr. 11. 20:10
 5/15 anonim ***** válasza:

bárcsak sosem vettem volna észre egy hozzád hasonló csajt...

Tökre ugyan ez a leírás, elsőre beleszerettem, de mivel nem lesz köztünk semmi, így elég rossz. Sőt már ott tartunk h a tanulmányom rovására megy, mert nem igazán tudok koncentrálni a feladatomra, a célomra egy ostoba lány miatt. Pedig az eszem, tehetségem, kitartásom megvan hozzá, és nem szeretném elherdálni ezeket az adottságokat. Főleg nem egy csaj miatt. Remélem minél előbb elfelejtem, és nem szeretek bele egy hozzá hasonlóba.

2012. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 ASOT ***** válasza:

szerintem nincs veled gond. A magasságodhoz jó a súlyod...habár talán 2-3 kg felmehetne de nem kötelező!


ÉS igen fogsz találni pasit, csak legyél nyíltabb mert szerintem az évek alatt ért kritikák miatt amit lányoktól kaptál elment a kedved és ezt látják rajtad!


Ne akarj modell meg címlaplány lenni mert akkor átkerülnél abba a kategóriába , "hogy na ennek is csak gazdag pasi kell, én sosem leszek neki jó inkább hagyjuk, de a köcsög b*zi 20 milliós Ft-os Audi-s faszival lelép"

2012. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én ilyet keresek, de nem találok...

17/f

2012. ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Off:Ha zavar a súlyod, akkor ne pusztán evéssel próbálj hízni, hanem sporttal =) Ha izmosodsz, nő a súlyod is. Persze, ehhez megfelelő étrend is kell, vagy használhatsz étrend kiegészítőket, amik nem a legjobbak véleményem szerint, de sokaknak bejött.


On: ha eddig nem volt barátod, az lehet azért is, mert zárkózott vagy, nem ismerkedsz, nem jársz társaságba, nem beszélgetsz csak úgy fiúkkal, akik szimpatikusak...stb. Ha nyitott vagy, kedves, kicsit kacér, és nem játszod az elérhetetlent, akkor biztos lesz valaki, akinek megtetszel, és ő is neked =) Persze, a kacérság nem azt jelenti, hogy k*rvásan viselkedsz, lehetsz félénk is beszélgetés közben, elég ha néha megjelenik egy kis kacér csillogás a szemedben, mikor mosolyogsz.

2012. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat:) Eljárok én szívesen társaságba, habár így elég sok ismerősöm van, sokan ismernek és oda vissza, még sincs olyan szoros barátságom senkivel, most kezdett egy kis csapat össze jönni, de ők elég ritkán járnak szórakozni, pedig én ha tehetném, mennék minden héten, nem is pont inni, de szórakozni, bowlingozni meg ilyenek. De sajna sosem jön össze.


Meg nem is mondanám magam zárkózottnak, mondjuk a külsőm lehet, hogy ezt sugallja, mert szokták mondani az emberek, hogy első rá(m)nézésre azt hitték, hogy stréber vagyok, sosem bulizok meg ilyenek, pedig pont hogy nem. Szeretek is ismerkedni emberekkel.

2012. ápr. 11. 20:24
 10/15 anonim ***** válasza:

szerintem észreveszik, mondjuk a farmer/tornacipő/sima pulcsi/póló összeállítást változtathatnád nőiesebbre anélkül, hogy kihívó lenne.

Remélem találsz egy hozzád illő srácot:)


21N


Off: a discoban nem csak egyéjszakás kapcsolatot keresnek, ne zárkózz el teljesen

2012. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!