Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden csaj barátnőmnek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden csaj barátnőmnek volt már pasija, nekem nem. Mit csinálok rosszul, vagy mit kéne tennem? Barátkozó típus vagyok, nem pedig magányos.14/L

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Az jó alap,hogy barátkozós vagy,de ha pasit akarsz,ne csak barátkozz,hanem flörtölj. Nézz a pasik szemébe,mosolyogj rájuk meg ilyesmi. Továbbra is légy kedves,barátkozz és ha valaki megtetszik,ne félj kicsit kezdeményezni!
2009. jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a tippet,bár nem vagyok vmi hű de szép....szemüveges vok,azt amiatt alig van önbizalmam fiuk terén
2009. jún. 18. 21:09
 3/5 anonim válasza:

A 14/L azt jelenti, hogy 14 éves lány vagy? Hát szerintem nem kellene versenyezned a barátnőiddel. Majd jön a pasi, még ráérsz. Nekem 17 évesen volt az első barátom, szerettem volna hamarabb, de nem volt "jelentkező". Az egyik osztálytársnőm már addigra rég túl volt több pasin,és most mi van....? Én ma már boldog kapcsolatban vagyok, ő meg boldogtalanul keresi az igazit.

Szóval nem az ér célba hamarabb, aki hamarabb is indul el.

2009. jún. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen azt jelenti,h 14 éves csajszi vok,és nem, nem versenyzünk,csak nem értem nekem h h nem volt még pasim..
2009. jún. 19. 11:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
en 23 vagyok es nem volt meg pasim, neked mar 14 evesen ez a legnagyobb gondod
2009. okt. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!