Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy pasi rossz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy pasi rossz az ágyban?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés de mit csinál (v mit nem csinál )az a pasi aki rossz az ágyban ? Nekem még csak 1 fiúval volt "dolgom", a mostani barátommal , és tök jó az ágyban vele , és nemtom elképzelni se h h lehet valaki szar . Csak fekszik mint egy darab fa éa elvárja hogy a csaj "ugráljon" rajta ?vagy mi ?Elsősorban Tapasztaltabb Lányok válaszát várom :) L/17
2009. jún. 18. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azt utálom, mikor kb. el akarja hagyni az előjátékot és rögtön be akarja tenni... Vagy pl. egy csomó csávó (tisztelet a kivételnek) azt se tudja h nem durván kell a csiklóhoz érni, mint egy állt, mert az kellemetlen...
2009. jún. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
állat*
2009. jún. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Nekem több ilyen pasihoz volt dolgom. Egyszerűen nem értettek hozzám. Az egyik pl több órás előjátékot akart bevezetni, hát ettől kész vagyok, nekem nem kell egy perc előjáték sem, csak ünnepnapokon, vagy még akkor sem. Nem lehet ezt szavakkal leírni, egyszerűen nem tudja, hogy, hol, nyúljon hozzám. Nekem pl a romantikus gyengéd pasijaim nem voltak jók az ágyban, egyszerűen képtelenek voltak a durva szexre. De pl az is egy verzió amit te mondasz.
2009. jún. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

De ez tényleg igaz:D, h a gyengéd pasik nem képesek vad szexre...

első

2009. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

akkor az én barátom ellenpélda :D gyengéd, odafigyelő, érzelmes....aztán ha beindul, akkor egy vadállat (persze csak jó értelemben) az ágyban :D


20/L

2009. jún. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is olyan kéne, mint a 19:44-esnek. A férjem aranyos, gyengéd, de az ágyban lagymatag. Nehéz megmondani, hogy mi is a baj, talán az, hogy nem érzem, hogy kíván (feláll neki, nem ez a probléma, hanem lelkiekben), nem tud szenvedélyes lenni, és gyakran inkább a röhögés jön rám, ha közeledik. Soha nem volt kíváncsi arra, hogy van-e G-pontom, esetleg megpróbálná megtalálni, soha nem akart egyszerre élvezni velem, sőt viccesen még azt is megjegyezte, ha ő elment, én meg nem, hogy nekem is ugyanannyi időm volt, majd legközelebb igyekszem. Na, ezek miatt pl. lehet rossz, vagy inkább kiábrándító - legalábbis nekem.
2009. jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

Háhá xD

Én is ilyen vagyok :D Fiú vagyok, de a barátnőmmel gyengéd általában. Az ágyban viszont tudom, hogy a vad szex az elvárás, és a romantika csak duma. 5-10 perc előjáték, ujjazás vadul + kellemes csiklónyalogatás, ez már egy elélvezés aztán pedig nagyon izmos kefélés :D

Ki mondta, hogy a nőknek a romantikus szex kell? A nők...na és a nők mikor mondtak valaha értelmeset?:D

2009. jún. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jaja mostmár értem :D akkor nekem tökéletes pasim van hehe xD =D
2009. jún. 19. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!