Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérhetem erre a nővéremet? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérhetem erre a nővéremet? :S

Figyelt kérdés

Sajnos elvan törve a mutató és a középső ujjam, így nem tudom rendesen megfogni a borotvát.

Ezért arra gondoltam, hogy megkérem a nővéremet arra, hogy borotválja le a puncimnál a szőrt, nem tudom, hogy vállalná-e. :S


15/L


2012. ápr. 13. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Én vállalnám a testvéremnek. :D Mondjuk vicces a szituáció, de a tesók azért vannak, hogy segítsék egymást, mégha néha nem is így tűnik.
2012. ápr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Akkor a maszti se megy gondolom. Szóval abban is majd a nővéred segítségére szorulsz:D
2012. ápr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Miért? Nem bírod ki addig, amíg már tudod mozgatni a kezed? Nem olyan hosszú idő az..
2012. ápr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A punci szőrösen jó. Nekem nem igazán tetszik a "babanuni".
2012. ápr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jajj de várjatok, biztos már d.ugja valaki...
2012. ápr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egyetértek a 3. válaszolóval.
2012. ápr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell leborotválni? de most komolyan,úgy néz akkor,ki mint egy 8-10 évesnek..mellékesen azt még megértem hogy a bikinivonalt azt megigazítod,mert hát lassan jön a nyár is..csak nem 15 évesen már szét teszed a lábad?
2012. ápr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem eléggé h.ülye érzés lenne, hogy valaki más szedje le a szőreimet. Többek közt, azt se tudom elképzelni, hogy kozmetikushoz járjak intim gyantára, mert milyenmár bakker, hogy valami nő machinál ott... Szóval ha eltörne az ujjam, vagy bénáznék bal kézzel, vagy 3 maradék ujjal, de én tuti nem kérnék meg senkit. Sőt az még valószínűbb, hogy hagynám a pecsába, amíg meg nem gyógyul...

Egyszer volt egy műtétem csípőnél, amit nem érhetett víz. Na hát így fürdeni embertelen hadművelet volt, anya felajánlotta, hogy segít, de mondom hagyd csak, majd szenvedek egyedül. :D


21L

2012. ápr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindkét kezeden eltört az ujjad? Szerintem próbáld meg egyedül megoldani, én picit furán érezném magam, ha a tesóm intim szőrzetét kéne borotválnom...A többi helyen hogy oldod meg?
2012. ápr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

atya uristen ... és ugyan mi történik ha nem lesz le borotválva ... ilyenektől a falnak tudnék menni ... De nem teszem:)

gratulálok

2012. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!