Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt?

Figyelt kérdés

Egy srácot láttam egy bevásárlóközpontban tegnap. Ismerősöm Facebook-on, nem köszönt. Este, amikor láttam, hogy fent van, megböktem. Rám írt, kérdezte, miért böktem meg, talán rossz volt. Mondtam a fenti esetet. Elbeszélgettünk, elkérte a számom. Ilyesmiket írt 'Én rád bízom hogy félreérted vagy nem, de meginvitállak egy beszélgetésre', elmehetek hozzá is, ha nem félek, stb.


Nem tudom, mi akar ez lenni, de ma is kaptam tőle SMS-t. Már megesett, hogy egy sráccal így találkoztam, és egy-két lepedőgyűrés lett belőle, más nem. Nem biztos, hogy vele is ezt szeretném.


(nem kérek olyan kommeneket, hogy 'FB kockák', köszönöm!)


18l (srác 30 körül)



2012. ápr. 13. 16:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ezt szeretnéd, vagy NEM ezt szeretnéd? Nem mindegy, mert ő valószínűleg dugni akar, de ha te is benne vagy, akkor rajta, te életed.
2012. ápr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Rajta azt látom, hogy 'h_lyítene' az SMS-ekkel, és azzal, amiket ír.

Az előző sráccal sokkal konkrétabbak voltak a dolgok.

2012. ápr. 13. 16:09
 3/17 anonim ***** válasza:
Nos, szerintem próbálkozz egy olyan sráccal, aki egyrészt nem tizensok évvel idősebb, másrészt nem csak ágymelegítőnek akar téged.
2012. ápr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"...sokkal konkrétabbak voltak a dolgok."

nem kell lepontozni, de elõször is dönsd el mi a célod a sràccal, az alapjàn amit leirtál csak arra vársz, h "konkrètan" megmondja h "meg akarlak dugni"

2012. ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

"Ismerősöm Facebook-on, nem köszönt"

XD igen, ilyenek ezek a facebook kapcsolatok

2012. ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen, arra várok, hogy leírja, hogy csak egy menetre kellek neki. Ne szédítsen!
2012. ápr. 13. 16:16
 7/17 anonim ***** válasza:
vki magyarázza már meg nekem...mi a fffff@szt akar egy 18 éves egy 30 évestől????
2012. ápr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia! Talán konkrétan kérdezz rá mit akar.

Bár én azt sem értem te mit szeretnél. Szexet, nyílt kártyákkal, vagy kapcsolatot, ami nem a szexre alapul?

2012. ápr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"'Én rád bízom hogy félreérted vagy nem, de meginvitállak egy beszélgetésre', elmehetek hozzá is, ha nem félek"


Tenyleg vannak olyan lanyok, akik egy ilyen szoveg utan nem rohogik korbe a sracot, sot meg komolyan vonzonak is talaljak?!


Gyere csak, kislany, gyere no, ne felj a bacsitol... mint valami rossz Grimm-mese!:D

2012. ápr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom miért kellene körberöhögni. Nekem tök egyértelmű mit jelentett a mondata, de attól még nem vicces, ez inkább kacérkodás.

Ezerszer jobb szöveg, mint a "Szia cica, van gazdád?".

2012. ápr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!