Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyennek találjátok ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek találjátok ezt a videót?

2009. jún. 18. 21:44
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Az hugy "bűn ronda" nem volt túl kedves kijelentés róluk.
2009. jún. 18. 22:36
 22/32 anonim ***** válasza:
7%
nekem nagyon tetszett,akárki akármit mond:)
2009. jún. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
7%

nekem is tetszik:)

igaz félelmetes volt igy este nézve...xDDD de jó nagyon:D

2009. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
12%

Kedves, finomlelkű, művészi kisfilmek iránt érzékeny kérdező!

Ha kedves kijelentés, ha nem, leírtam a véleményemet és te lebunkóztál ismeretlenül.

2009. jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
7%
Nekem tetszik.:) Főleg Égeni Nikolett. Honnan lehet ismerős ez a lány?:S
2009. jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
50%
Milyen kicsinyes, hogy le lett szavazva mindenki, akinek tetszik :D
2009. jún. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Az üzenet nagyon megfontolandó.


Viszont szerintem pár dolog egyáltalán nem reális, sőt kifejezetten rossz benne. Pl. amikor felhívja az a Bence a csajt, akkor a srác kb szó nélkül ott hagyja, azért szerintem átlag ember nem lép el csak úgy, inkább akkor vitatkoznak/veszekszenek, de nem rögtön elrohan. A másik, ami pedig kicsit sem reális, amikor a csaj leesik, beveri a fejét, nem tér magához, a barátja nem csinál semmit, hívja a mentőt tök nyugodtan, de SEMMI nem látszik rajta, semmi kétségbeesés, semmi érzelem, semmi. Sőt, amikor a tündérlány halandóvá válik, még majdhogynem rá is mosolyog... Nagyon gyenge és egyáltalán nem hiteles benne ez a rész:S

2009. jún. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Megjegyzem, az is le lett szavazva, aki kulturáltan fejezte ki a véleményét arról, hogy nem tetszik neki. De ilyen az ember, eddig terjed a gondolkodásmódja. Sokan még nem értik, hogy nem azt kell pontozni az ilyen kérdéseknél, hogy egyetért-e veled a másik, hanem hogy a kérdésre válaszolt-e (ami a véleményét kérdezte, ugyebár). Inkább ne is nyomjatok semmit, de ez tipikusan az itt sokat vitatott "lenyeled-e?" kategória, ahol vérre menő lepontozások alakulnak ki, csak mert valaki szereti, valaki meg nem.
2009. jún. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

A röhej teteje az, hogy ha én most beírnám a véleményem ellentettjét (hiszen a véleményemnek már hangot adtam), ugyanúgy le lennék nullázva - pontokról itt már rég nincs szó.

De én azért tartom magam kulturált embernek, mert kiállok a saját véleményem mellett. És nekem az volt a véleményem (egyébként ilyet elviekben nem lehetne kérdezni az oldalon, khm), hogy HABÁR nem szeretem az efféle videókat/kisfilmeket/interjúkat, akármiket, ÉS a sorsról sem így gondolkodom, az alkotás NEM ROSSZ. Ezen túl nem fikáztam senkit, nem dicsértem senkit, nem kerestem a kis szöszit se, de a vigyori barnát se...

(Magyar nép, én így ...)

2009. jún. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Nem a véleményeddel volt bajom, hanem a megfogalmazással.

Örültem volna egy ilyennek pl: "A szerelmespár nem nagyon illik össze,tanácsosabb lett volna más, jobb kisugárzású színészeket választani"


Az első oldalitól, aki a tündérlányról fejtette kis álláspontját, tőle meg szebb lett volna az, hogy: "Nagyon szép az a fehér ruhás lány"

2009. jún. 19. 10:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!