Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha egy fiú így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy fiú így köszön el, akkor van rá esély, hogy tetszik neki a lány?

Figyelt kérdés
"jóéjszakát,szép álmokat:P :)" A fiúnak a lány nem haverja.
2012. márc. 3. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egy ilyen üzenet után akár a bugyijába is elmehet! :DDDDDDDDDDDD
2012. márc. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is így szoktam köszönni a lányok többségének lefekvés előtt! igaz hogy a 90%uk tetszik is :D de csak msn-en beszélgetek a legtöbbjükkel, az életben nagyon messze lakunk :/
2012. márc. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébként most olvastam el a kérdést,és nagyon értelmetlen,ráadásul hülyeségnek hangozhat,elnézést. Tudom,hogy nem a neten kell élni az életünket. Csak ez a srác mindig annyira zavarban van előttem,és furcsa volt,hogy rámírt chaten. :)
2012. márc. 3. 16:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Én általában megvárom míg a csaj lép le, nehogy azon agyaljon hogy nem akar tőlem semmit, ezért ment le..
2012. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mármint hogy Te megvárod,hogy ő menjen le,hogy nehogy azt higyje,hogy Te nem akarsz tőle semmit? Így gondoltad? :D
2012. márc. 3. 17:02
 6/8 anonim ***** válasza:
én is így köszönök el minden csajtól attól aki tetszik meg attól is aki nem érdekel csak barátom
2012. márc. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esély mindig van rá, én is így szoktam köszönni (főleg lány) ismerőseimnek, de tudják, hogy van barátnőm, szóval nem zavarja őket, nekem pedig egyikük se jön be igazán.
2012. márc. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hallod, tapasztalt vagyok és tetszik neki a lány ha így köszön el
2012. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!