Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bocsi az önző kérdésért....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsi az önző kérdésért. Nagyon magányos vagyok, családi problémák miatt IS. Tetszik valaki, de. Hogy mondjam. Nem olyan a fiú h egyszerűen csak fellehetne kelteni az érdeklődését. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
mint mondtam családi problémám van (anyám utál....de nagyon...) plusz barátokkal sem jeleskedhetek mert van valaki akihez mindig áttérnek a barátaim (olyan "ő jobb barát" stilusban..)pedig ahogy magamat látom jóó barát vagyok... viszont a pasizással vannak gondok ugye..molett vagyok, olyan átlagos magassággal... az arcom sztem szép...hát amennyire szép lehet egy molett... zöld szem, szőke(festett :/// )haj... tuti h a molettségemmel van a baj.. de ha nem akkor mivel? min kéne változtatnom h végre bejöjjek valakinek aki nekem is tetszik mondjuk és esélyem lenne a szerelemre? ez nekem nagyon fontos, légyszi értelmes válaszokat oké? köszi

2012. ápr. 11. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak egyetlen dolog kell ahhoz hogy mások is szeressenek, ez pedig az hogy meg kell tanuljad szeretni önmagadat.
2012. ápr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sajnos nem a molettsegeddel van a baj hanem azzal hogy te azt hiszed hogy a molettsegeddel van a baj. innen kezdodik minden komplexusod!
2012. ápr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy csomó havernak bejönnek a molett csajok, nekem nem de hidd el sokaknak tetszenek.Hogy ha olyan tetszik akinek te nem tetszel abból meg úgyse lenne semmi jó.Amúgy meg járj el futni és diétáz fél év alatt lefogysz.
2012. ápr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. ápr. 11. 22:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem önző kérdés :-)

Sok fiúnak tetszenek a molett lányok, de ha téged zavar a súlyod, kezdj el fogyózni. Biztos nem lesz egyszerű, de ha utána jobban érzed magad a bőrödben, akkor megéri!

2012. ápr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!