Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha a mellméretemet nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha a mellméretemet nem nagyítom optikailag minél jobban?

Figyelt kérdés

Kicsi mellem van, de nem szeretek 5 centi vastag szivacsokat belepakolni, hogy jobban nézzen ki és bazinagy dekoltásokat készíteni. Elfogadtam, hogy ekkorák, hát nem hazudok a külvilágnak, csak épp a legvékonyabb push uppos melltartókat veszem fel. Pasik ez gond?



[link]


talán kicsit nagyobb mint a képen látható csajé


22L



2012. ápr. 13. 23:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem baj :)
2012. ápr. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ó első de gyors válasz volt, köszönöm :D
2012. ápr. 13. 23:57
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Dehogy gond .

Nekem első ,hogy természetes legyen a mű nőket nem bírom.

18 F

2012. ápr. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én se szoktam, minek? Az ágyban derüljön ki, hogy hoppá? Áhh, ha nem vagyok jó neki így, akkor eleve felejtős, az egész.

21L

2012. ápr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

ne köszönd :D am örülök, hogy elfogadtad magad :) sok pasi kajak odavan a kicsi mellekért, kár is lenne problémázni ilyesmin.

a nagyítással meg az van, h ha kiderülne, hogy mégse akkora az nem lenne jó érzés.

2012. ápr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

igen 21L pont erre gondoltam

így a volt kapcsolataimban sem lepődtek meg, hogy tyűűű, a melltartóval lejött a mellem is :D

2012. ápr. 14. 00:00
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Végre egy lány aki elfogadja magát és anélkül tud elégedett lenni, hogy beképzeltségbe fordulna!


Én is a természetesség híve vagyok: nem kell mindenáron puccos ruhákban járni, nem kell plázacicának lenni, sokkal jobb az egyszerű, akár sportos stílus. sminkből se kell sok. és persze nem kell kirakni mindenedet, a fiúk ruhában is jól látják az alakodat

2012. ápr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok pasi, de nem értem, miért lenne ez gond.

Nekem is kb. ekkorák, ha sírok attól nem lesz nagyobb, ha szivacsos melltartót veszek fel, attól se.

Fogadd el és viseld büszkén a lankás idomaidat, húzd ki magad, oszt csá. Többet nem tehetsz az ügy érdekében.

19/L

2012. ápr. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Abszolút nem gond. Az a lényeg, hogy te jól érezd magad :)
2012. ápr. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond!Én mondjuk nem tudnék szivacs nélküli sima csipkés melltartót hordani!Egyszerűen borzalmasak a melleim.Nem tapintásra v mittudomén,hanem a formájuk.Ráadásul alakváltoztató is :D alapállapotban pedig nem vonzóak...
2012. ápr. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!