Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házibuli, sütögetés, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házibuli, sütögetés, vagy akármilyen bulin csak a szex lényeg, ugye?

Figyelt kérdés
Egyik haverom csinál 2 napos házi bulit,és azt írta,hogy minél több csaj annál jobb,hogy minden pasira(ki szingli)jussok 2 csaj.30 személy lesz a bulin engem is meghívott,és nagyon furán viselkedik az utóbbi időben,írta,hogy majd én vele leszek el..mert ott lesz volt barátnője aki rá van szállva és azt irta,hogy: te ott leszel nekem,inkább te legyél velem,mint az a r*****. olyan érzésem van,hogy azt akarja.Szerintetek? amúgy 16/L és szűz,a pasi már fél éve tetszik,,de nem feküdnék le vele.
2012. ápr. 14. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig, de vigyázz, és figyelj ha nem szeretnéd!
2012. ápr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fogok,mert nem tervezek semmit se..!főleg nem egy bulin!
2012. ápr. 14. 19:11
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi választ! :D
2012. ápr. 14. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

attól függ.

nekem az a lényeg,hogy nyerjek pókeren és egyek-igyak egy buliban.

ha lennének ott naiv 16 évesek,akkor viszont megpróbálnám megdugni az egyértelmű.

28/F

2012. ápr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csók.♥
2012. ápr. 14. 19:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy kis pia és máris feladod az elveidet. :XD
2012. ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!