Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk bejönnek nektek a rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk bejönnek nektek a rövid hajú lányok?

Figyelt kérdés

Nektek mennyire jön be, ha egy csajnak rövid haja van? Szerintetek az is tud szexi lenni? Vagy inkább a hosszút preferáljátok?

Igazából azért is érdekel, mert sokszor azt érzem, hogy nem mernek odajönni hozzám a pasik... Vajon ez az oka? Vagy ez nem befolyásol benneteket?

(Rövid, barna hajam van, barna szemem, viszonylag alacsony vagyok de nem kövér még mielőtt valaki valami kedveset szólna be, hogy miért nem jönnek oda hozzám :) )


Előre is köszönöm :)



2012. ápr. 14. 22:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Én a váll alá logó szép ápolt hosszú hajat csipázom...max a derék fölött picivel még az is szép nagyon! Rövid haj nem bejövős:S
2012. ápr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

pedig a rövid haj is tud szexi lenni:$


16/F

2012. ápr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 ASOT ***** válasza:
lehet....:) embere válogatja...
2012. ápr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem jön be a rövid haj, és szerintem elég kevés embernek jön be, DE biztos van kivétel, akinek tényleg jól áll a rövid.
2012. ápr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik a rövid haj.
2012. ápr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

Nekem nem jön be. Szerintem elég nőietlen. Egy fiatal lánynak egy szép hosszú haj sokkal jobban áll :)


21F

2012. ápr. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is szinte kizárólag a hosszú hajat preferálom. A rövid haj általában kizáró ok is, bár van 1-2 jól beállított rövid frizura, ami még jól tud kinézni.
2012. ápr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez változó. Van akin jól áll van akin kevésbé. Én személy szerint a hosszabb hajat szeretem de láttam már nem egy csinos rövid hajú lányt is, de a többségnek sajna nem állt jól.
2012. ápr. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
anyámnak van rövid haja
2012. ápr. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. ápr. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!