Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rettenetesen feltekeny vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettenetesen feltekeny vagyok a baratnomre Pontosabban ha a legjobb baratom "kozelebe" van. Miert?

Figyelt kérdés
Eloszor is megbizok a baratomban,tudom soha nem tenne tenne nekem keresztbe es ugyanigy nezek a baratnomre is,de valahogy ha szorakoznak,nevetgelnek akkor legszivesebben szetvernek valamit annyira nagy bennem a feltekenyseg.Tobb baratommal is joban van a baratnom de rajuk nezve nem erzem ugyanezt.A legjobb haveromra pedig mar akkor is felduhododm ha egy "olyan" pillantasa van a paromra.En csak bizonyos fokig hiszek a fiu-lany baratsagba...tudom eleg egy szikra es kesz a baj...nagyon felek nem lesz jo vege...azt tudom a baratnom nagyon jo fejnek tartja,viccesnek,es kulsoleg is bejon neki..amikor meg ismerkedtunk elmondta.. ma is nevetgeltek es hulyeskedtek egymassal.Mintha ott sem lettem volna,pedig jol tudjak milyen vagyok.aztan mikor hangot adtam hogy nem tetszik amit muvelnek akkor a bartnom majdnem elsirta magat hogy mert gondolok ilyenekre es hogy mert beszeltem vele igy.Erzem hogy zseret de egyszeruen nem akarom hogy tul kozeli fiu baratja legyen.Szerintetek paranoias vagyok?

2012. ápr. 15. 01:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy paranoiás.

oda kell figyelni az ilyesmire.

nem kell ennyit haverozni,vagy legalábbis ezt a havert hanyagold egy darabig.

2012. ápr. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát elöször is! Ha szereted a barátnöd ne hagyd hogy fiukkal foglalkozzon, mert igy esélyt adsz neki arra, hogy "akarva-akaratlanul" megcsaljon ha egyszer te nem leszel ott. Nem vagy paranoiás, és én ugy gondolom, hogy az én barátnöm ne foglalkozzon fiukkal! Én is féltékeny vagyok de ez normális ha valakit szeretsz. Szerintem a barátnöd nem fogja fel, hogy az neked probléma ha fiukkal nevetgél ráadásul elötted! Kicsit jobban megkéne nevelned elmagyaráznod neki, hogy mit gondolna ha te is ezt csinálnád vele. Egy fiu és egy lány között tiszta érzelmek nélküli barátság nem létezik! Mert ez igy egészséges ha 2 fiatal vonzodik egymáshoz még akkor is ha CSAK barátok. ÉN azt tanácsolnám neked, hogy legyél dominánsabb és hozd meg a kapcsolataidban a saját szabályaidat, amiket betartatsz a pároddal, és igy kiküszöbölheted a lehetséges dolgokat amik közétek állhatnak. LEGYÉL FÉRFI és ne nézd végig hogy a szemed elött felszedik a nödet! Minden lány élvezi azt a helyzetet, hogy több fiu is akarja öt. Ilyenkor neked az a feladatod, hogy eltakaritsd a konkurenciat. Ez nem paranoia csupán egy ösztön, ami szivböl jön...
2012. ápr. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismerős a dolog. Énis ugyanígy vagyok, ahogy te. Ráadásul még azt is hazudta a barátnőm, hogy a pasim megcsalt vele. Kérdezgetik, hogy mi baj van, meg minden, de nem akarom megbántani őket. Szerintem ülj le és beszélf meg a pasiddal, hogy mit érzel ilyenkor. Jobb megbeszélni a dolgokat mint elhallgatni.
2012. ápr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj elolvastam. De a lényeg ugyanaz. beszéljétek meg.
2012. ápr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja.
2012. ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat....hasznos tanacsokat adtatok a talpamra kell alnom.
2012. ápr. 15. 21:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
inkább a sarkadra...
2012. ápr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23:33 mondasz valamit XDDDDDDDDDDDDD
2012. ápr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!