Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan zavarban vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan zavarban vagyok, és ha beszélek valakivel, akkor remegek mint a nyárfalevél. Mit tehetnék ez ellen? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Valamelyik nap rámírt az a srác,aki már régóta tetszett nekem..kb 1 órán keresztül beszéltünk,és az egész testem remegett,de nagyon dúrván..

ha élőben találkozunk össze,akkor is tök zavarban vagyok,mindig elpirulok,és hülyeségeket beszélek..

A barátnőm azt mondta, h tetszem neki,viszont félek,hogyha összejönnék esetleg..akkor sem múlna el ez a dolog,és mindig ilyen hülyén viselkednék..

Eddig soha nem volt senkim,viszont mostanában egyre többen írnak..de félek tőlük:| :D

most is közölte a barátnőm hogy a srác akivel beszéltem, nem fog mégegyszer kezdeményezni,ezért tegyem meg én mert nemakar mindig először írni..de én meg valahogy nem merek,és kínosnak érzem..:/

légyszi segítsetek,nagyon fontos lenne!!


köszönöm:)

15l


2012. ápr. 15. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha félénkek és görcsösek vagyunk, az általában attól van, hogy túlságosan is saját magunkkal vagyunk elfoglalva. Hogy vajon mit gondol rólam a másik, nem csinálok-e, mondok-e hülyeséget stb. stb. Ha valakivel beszélgetsz, akkor NE saját magadra figyelj, hanem a másikra!

Tetszel a srácnak, ez világos, hiszen másképp nem keresné a társaságodat, és nem írna neked mindig. Viszont tényleg írj néha te neki először, mert így azt fogja gondolni, hogy hiába strapálja magát... Nem kínos! Nem fog ennyitől nyomulósnak vagy könnyen kaphatónak gondolni. A remegés, a zavar pedig idővel el fog múlni, amint egyre jobban összebarátkoztok és megbíztok egymásban.


23/L

2012. ápr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem először fogalmazd meg magadban, hogy mitől is félsz? Hogy hülyeséget mondasz? Hogy nem tetszel majd neki? Csalódni fog, mert nem ilyennek képzelt? Ilyenkor általában ezek szoktak gondot okozni. Az elsőt úgy lehet orvosolni, hogy először is meggondolod, hogy mit írsz/mondasz. Msn-en ez valamivel könnyebb, mivel végig tudod gondolni (segít, ha kimondod mielőtt leírnád), míg élőben nincs ennyi időd. Ilyenkor el kell fogadnod, hogy mindenki mondd és csinál néha hülyeségeket, ettől senki sem lesz se jobb se rosszabb. Szóval nagy levegő és írj rá. Ne akarj görcsösen bevágódni, csak add magad. Plusz sosem tudhatod, hogy egy ilyen hülyeségre a másik hogy reagál. Jót nevet rajta, majd elfelejti, vagy megsértődik és bevágja a durcást.

A második (kiderül, hogy mégsem tetszel neki) már nehezebb és ez ellen nem is nagyon tudsz mit tenni, de úgy olvastam, hogy itt ez éppen nem játszik.

A harmadik (csalódni fog, mert mást várt) a legbonyolultabb, mert többféle végkimenetele lehet, ami nagyban függ a fiú személyiségétől. Először is, nem tudhatod, hogy mit vár tőled, milyennek képzel, szóval kár rágörcsölni, mert magadból kivetkőzni úgysem tudsz. Ha már biztosra veszed, hogy másra volt felkészülve két lehetőség van: 1: elfogad és megszeret olyannak amilyen vagy, 2: lelép.

Jól látod a felsorolt *idegességi* okok közül egyedül az első ellen tudsz tenni valamit, de a többi a másikon múlik, amin (ha ideges vagy, ha nem) nem tudsz változtatni (már csak az emberek makacssága miatt sem) szóval kár idegeskedned. Ha tetszel neki, akkor valószínűleg kedves, toleráns lesz veled nem utolsó sorban klassz csajnak tart, szóval nyugi! És írj rá nyugodtan! Hajrá! :) :D 16L

2012. ápr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!