Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak egyáltalán ilyen lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak egyáltalán ilyen lányok?

Figyelt kérdés
Akik nem annyira pörgősek, adnak a külsejükre,de nem k*rvásak, normálisak és szeretik a normális, kedves, magas fiúkat?
2012. ápr. 15. 10:18
 1/9 anonim válasza:
Én pl pont ilyen vagyok
2012. ápr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi értelme van ennek a sok ,,van még ilyen lány" tipusu kérdéseknek? Most ettől rögtön barátnőt fogsz találni, vagy mi?

Mit változtat egy igen, vagy egy nem?

Egyébként meg igen vannak, te farok..

2012. ápr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem sírdogálni kell otthon, hanem nyitottnak lenni és nyitott szemmel járni a világot...
2012. ápr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Érdekes módon, ezen az oldalon a lányok mindig olyanok, mint akiket a kérdésben keres az illető. Csak nekem tűnt eddig ez fel, vagy másnak is?:D
2012. ápr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gondolom, az lehet az ertelme, hogy titkon azt remeli (meg ha nem is vallja be, akar sajat maganak se), hogy majd itt lesznek ilyen lanyok es esetleg beindulhat az ismerkedes is.

Es vegulis nem is nagyon lott melle, mert rogton az elso valaszolo ilyen lany...:D


De amugy onmagaban tenyleg nincs sok ertelme a kerdesnek, mert a valasz termeszetesen az, hogy igen, vannak.

2012. ápr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
89%
Vannak, csak általában ti, pasik pont rájuk nem figyeltek, mert a sok r*banc mellett egyáltalán nem feltűnőek. Járj nyitott szemmel, és nézz meg jobban minden olyan lányt, akit eddig észre sem vettél.
2012. ápr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sok ilyen lány van...

Rengeteg...

de a normális szó tág fogalom :D

és kinek mi a pörgős?

na meg kedves az mennyire legyen kedves világ megváltó típus, vagy csak veled, esetleg mindenkivel?

hát külsőről meg ennyit hogy mindenki mást tart "k*rvásnak"

Szóval ott tartunk hogy ez már bármelyik lány lehet :D

2012. ápr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek, de azok a fogalmak, amiket megadtál szubjektívek, mert kinek mi az.

Pörgős, de mennyire. pl. én sose unatkozom.

Ad a külsejére, igen adok, de van rajtam hiba.

Nem vagyok ribancos.

És igen, normális vagyok.


Ha így nézed, akkor a lányok többsége belefér abba a kategóriába, akit keresel.

2012. ápr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Határeset. A magas fiúkat minden lány szereti, a normális, kedves fiúkat viszont nem igazán.
2012. ápr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!