Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy váljak bunkóvá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy váljak bunkóvá?

Figyelt kérdés
Szeretném átalakítani a jellemem, mert eddig nem sok sikerem volt a nőknél, és látom, hogy a bunkó pasik folyamat viszik haza őket. Hogy kezdjek hozzá? Elég ha kezdetben csak oda-oda szólogatok, megszólom a hibáikat? 21/F
2012. ápr. 15. 13:55
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem ez az életcélod, csak játszani akarod itt a nagy macsót és a nagyfiút, hogy te mindenkit meg akarsz fektetni és azért akarsz bunkó lenni, közben meg nem ilyen vagy. :)
2012. ápr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:

"közben meg nem ilyen vagy. :)"

Szerinted ha ilyen lennék, feltettem volna a kérdést? Nem. Azért tettem fel, mert ilyen akarok lenni. A jófiú stílus nem jött be a csajoknak, ideje váltani :)

2012. ápr. 15. 17:31
 23/49 anonim ***** válasza:

Nem vitázom veled, de ha igazán bunkó akarnál lenni, akkor már rég a tettek mezejére léptél volna.


És nem kell általánosítani, mert attól, hogy akiknek önmagadat adtad nem jött be, attól még a többi lánynak bejöhet

2012. ápr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:

"Nem vitázom veled, de ha igazán bunkó akarnál lenni, akkor már rég a tettek mezejére léptél volna."

Ebben a mondatban semmi logika nincs :D

2012. ápr. 15. 17:56
 25/49 anonim ***** válasza:

Arra értettem, hogyha tényleg bunkóvá akarnál válni, akkor ahelyett, hogy itt kérdezgeted az embereket, hogy hogy legyél bunkó,már rég az utcát rónád vagy a szombat esti bulit még most hevernéd ki és ellested volna azoktól a bunkóktól a praktikát, akik ,,folyamat viszik haza őket".


Vagyis az, hogy itt kérdezed, arra utal, hogy hadilábon áll nálad az elhatározás és nem is akarsz te bunkó lenni igazán. :)

2012. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
Mivel velük legközelebb minimum 6 nap múlva találkozok csak, ezért gondoltam felteszem itt is a kérdést, hátha kapok 1-2 jó tanácsot :D az elhatározás pedig nem áll hadilábon semmivel :)
2012. ápr. 15. 18:08
 27/49 anonim ***** válasza:

Fogadni mernék, hogy hadilábon áll az, csak jó vitázni velem. :)


Amúgy ez a 6 nap múlva találkozol csak....jó kifogás.... :D

2012. ápr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:

Na nee lehúzol erre a dedós szintre :D


"Amúgy ez a 6 nap múlva találkozol csak....jó kifogás.... :D"

Nem kifogás, szombaton buli, amúgy meg ennyi erővel: Te meg csak hazudsz, hogy nem a bunkók jönnek be :)

2012. ápr. 15. 18:19
 29/49 anonim ***** válasza:

Ha ennyire dedós szintnek tartod, akkor Te is velem egy szinten vagy. :)


Én nem hazudok, de ezt úgyse hiszed el.


Amúgy meg, fáj az igazság mi? :D :D És rátapintottam az érzékeny pontodra.

2012. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:

"Én nem hazudok, de ezt úgyse hiszed el."


Persze, persze, higgyem is el, fáj az igazság mi? :D Látod ennyire értelmesen érvelsz.

2012. ápr. 15. 18:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!