Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Néha-néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Néha-néha eltöprengek rajta, amikor írják, hogy: "A kinézet nem számít!", meg hogy "Nem a méret a lényeg"

Figyelt kérdés

Néha-néha eltöprengek rajta, amikor írják, hogy:

"A kinézet nem számít!", meg hogy "Nem a méret a lényeg"

jó.. tudom most ez egy kicsit hülyén hangzott, de gondoljunk csak bele:


Pl csúnyácska, vs. jó pasi>>>>Nah kinek gondtalanabb, és előnyösebb a csajozás? A jobb pasinak.(sőt még a jobb pasinak az élete is jobb szerintem)


Szexnél:Jó, itt belátom, hogy nem csak a méret a lényeg, hanem hogy a ffi hogy bánik a partnerével az is, de azért egy kisebb "farokkal" nem élvezhető annyira a szex(a kisebb alatt kb 10-12 cm-t értek.)de azért olyan nagy se legyen!

Na szóval látom néha, hogy ilyeneket írtok itt is, hogy a kinézet nem számít! ekkor eltöprengek rajta, hogy tényleg komolyan gondolta az illető?főleg, ha még 15-20 éves...Jó, azt is tdom. hog a kinézet nem minden, de csajok! Tegyük fel, hogy egy csúnyácska pasi leszúlít titeket!Szerintem nem valami sok esélye van...de ha egy jó pasi, nah ő már alapból előnyben van!


U.I:Ne fantáziáljatok, hogy biztos azért tettem fel a kérdést, mert csúnya/jó pasi vagyok, vagy mert kicsi/nagy a szerszámom!

Egyszerűen csak érdekel a véleményetek!


Remélem érthető a kérdés!

16/F


2009. jún. 19. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Pedig, szerintem te egy csúnyajó pasivagy, kisnagy szerszámmal, azért kérdezel ilyeneket :)


A kérdésre válaszolva, én úgy gondolom, tényleg nem feltétlenül számít a kinézet, bár az én párválasztásaimat általában nem szokták érteni az ismerősök. Szerintem a fiúnak kinézetben (és ez igaz a méretre is) meg kell ütni egy mércét. Nyílván egy nagyon ronda, igénytelen srácnak nem fogok megállni, és nem hiszek abban, hogy a két centis péniszt lehet brilliánsan használni. De szólított már le csúnyácska srác úgy, hogy elpirultam és összekoccant a térdem, és találkoztam olyan "jópasival", akiről elsőre lerítt, hogy semmi kisugárzása (így már alapból nem volt szimpatikus), és kár volt megvárni, amíg megszólal. Szóval szerintem aki nem az alsó véglet, annak a normálisabb lányok simán adnak egy esélyt, főleg, ha megnyerő a kisugárzása. És akkor már tényleg nem a méret a lényeg (amúgy ez a nagy pénisz mánia hülyeség. Attól még sztem egy csaj sem élvezett el, mert ránézett egy 25 centis néger csodára, ellenben lehet, hogy szex közben fájt, és a fülén jött ki).

2009. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled kérdező.


A külső rengeteget számít. Az életben is nagy előnyökkel jár. Ha megnézed C. Ronaldo-t. Nagyon jó focista, emelett az arca is jól eladható. Óriási üzlet van benne és nem csak a focitudása miatt és még sok ilyen példa van.


A párválasztásnál meg végképp nagyon sokat számít a külső. Ha az elején bejönnek a felek egymásnak külsőleg ott már jó esély van arra, hogy lesz valami köztük, ha viszont az első benyomásnál csak az egyik félnél van vonzalom a másiknál nincs ott nagyon kicsi az esély, hogy összejöjjenek. Persze előfordul, hogy aztán megtetszik neki, de ritka nagyon. Tehát a külső nagyon sokat számít.

2009. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Közhely hogy nem számít a külső..igenis számit...fontos hogy megfogjon valakiben valami, (és ehez nem feltétlenül kell szépség!!!!!! ) ami miatt odamész hozzá és leszólitod..nem? gondolj csak bele..lehet egy lány gyönyörű ha nincs benne semmi ami megfogjon nem akarsz vele lenni ..max azért h dicsekedj vele:S:S

Egyébként sztem a legfontosabb AZ ÁPOLTSÁG!Sőt , ha valaki ápolt,akkor vonzobb is..

Ennyi . SZámit a külső, de nem a szépség.

Jah és azon hogy a méret a lényeg,azon meg csak nevetek...aki ez alapján választ magának társat, arról meg van a véleményem.

2009. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Tényleg nem a méret a lényeg, legalábbis mind1, hogy 15 centi vagy 20. Mit ér a 20 centis fasz, ha eldurran 5 perc alatt? Viszont a kinézet számít. És semmi más a fiatalokál. Olyan 30 alatt. Ez van
2009. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagy közhely, hogy a külső/méret nem számít, főleg fiatalok körében ezzel lehet hódítani. Viszont egy bizonyos kor felett tényleg nem csak ezt nézik már az emberek. Legalábbis én már sokszor megnézek kevésbé jó pasikat is, a lényeg, hogy legyen kisugárzása. Bezzeg tizen évesen...És így utólag visszagondolva hiába néztek ki jól, semmi nem volt bennük.
2009. jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én például eleve nem szeretem ha valaki csak úgy leszólít. Ha jó pasi ha csúnyácska nem reagálok rá. Arra is volt példa hogy megismerkedtem egy fiúval aki nem éppen volt egy adonisz de a személyiségével megfogott és 9hónapig jártunk. Valamennyire persze számít hogy azért külsőleg vonzódjunk a másikhoz, de nem ez a fő befolyásolója a dolognak. A mérettel meg úgy vagyok hogy tényleg tudni kell használni, legyen az illető kreatív. Egy kapcsolatban nem az számít mekkora. Ugyanis egy lány nem egy farokba szeret bele. Az egy éjszakás kalandoknál lehet számít, mert ott a testi élvezet a lényeg. De erről nem tudok nyilatkozni bővebben, mert még sose volt ilyenben részem. (Nem is lesz.)
2009. jún. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Láttam már Ferrari motort Trabantban... Ennyit a méretről.

22/nő

2009. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
_Köszönöm a álaszokat! Úgy néz ki, hogy a kinézetről nagyjából egy a véleményünk... de a méret hát.. jah az nem minden, de azért egy 15-17 cm-essel mennyivel jobb a szex, mint egy kb 9cm-essel!!XD
2009. jún. 19. 15:33
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, amíg nem tapasztaltad. Nekem például sokkal jobb volt a 12-vel, mint a 17-tel.
2009. jún. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja! Hát akkor bocsánat!
2009. jún. 19. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!