Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Néha-néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Néha-néha eltöprengek rajta, amikor írják, hogy: "A kinézet nem számít!", meg hogy "Nem a méret a lényeg"

Figyelt kérdés

Néha-néha eltöprengek rajta, amikor írják, hogy:

"A kinézet nem számít!", meg hogy "Nem a méret a lényeg"

jó.. tudom most ez egy kicsit hülyén hangzott, de gondoljunk csak bele:


Pl csúnyácska, vs. jó pasi>>>>Nah kinek gondtalanabb, és előnyösebb a csajozás? A jobb pasinak.(sőt még a jobb pasinak az élete is jobb szerintem)


Szexnél:Jó, itt belátom, hogy nem csak a méret a lényeg, hanem hogy a ffi hogy bánik a partnerével az is, de azért egy kisebb "farokkal" nem élvezhető annyira a szex(a kisebb alatt kb 10-12 cm-t értek.)de azért olyan nagy se legyen!

Na szóval látom néha, hogy ilyeneket írtok itt is, hogy a kinézet nem számít! ekkor eltöprengek rajta, hogy tényleg komolyan gondolta az illető?főleg, ha még 15-20 éves...Jó, azt is tdom. hog a kinézet nem minden, de csajok! Tegyük fel, hogy egy csúnyácska pasi leszúlít titeket!Szerintem nem valami sok esélye van...de ha egy jó pasi, nah ő már alapból előnyben van!


U.I:Ne fantáziáljatok, hogy biztos azért tettem fel a kérdést, mert csúnya/jó pasi vagyok, vagy mert kicsi/nagy a szerszámom!

Egyszerűen csak érdekel a véleményetek!


Remélem érthető a kérdés!

16/F


2009. jún. 19. 13:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
sztem ezt úgykell érteni h most párcenti eltérés kitérdekel. 16-18 vagy 9-11, ittmár azér számít a méret. az meg h nem a kinézet számít, ezcsakilyen eröltetett szöveg valójáűban, mert ezt nemígy kell érteni. tulajdonképpen vannak az általános jópasik és az általámnos rossz pasik akmben 90% egyetért. de ugyanakkor ott az a 10% akinek bejön a rosszpasi, mert ő meglátott benne vmit. ilyenkor van az h a kinézet nemszámít, mert vannak olyanok akik a kinézet mögé is látnak elsőre, és észrevesznek vmit.
2009. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

jófajta gondolkodásod van, tetszik :)

egyébként sajnos ezt magamon is észreveszem... beszélgetek emberekkel msn-en, képcsere és utána máris "máshogy érdekel" mint elött, ha nem gondolom szépnek.

viszont (gyakran) benne van a pakliban, hogy a helyes srácnak én épp nem jövök be, mert nem vagyok egy divatbaba, szőke hajjal, kék szemmel, és D-s mellekkel.

volt már olyan fiúm, akinek nagyon megfogott a személyisége, csakhát ápolatlan volt... a cipője szabályosan rárohadt a lábára, hát most ezek után... állandó cigiszag, stb... ezek kizáró tényezők, ezek mellett lehet akármilyen szép arca, jó segge, jó személyisége, stb, ha ápolatlan, akkor már nem érdekel.

korábban, "kiskoromban" mindig azt gondoltam, hogy fúúj szex, soha. csókolózás is minimum 16-7 évesen. azóta nagyot változott a véleményem, sokkal másabban viszonyulok a másik nemhez.

aztán gyakran előfordul, hogy összefutok egy aranyos-nem éppen csúnya fiúval, de egy idő után kiderül, hogy bár nálam 2 évvel idősebb, minimum 2 évvel gyerekesebb nálam, a komoly dolgok nála, pl. a lufifújás, stb...

sajnos azt veszem észre, hogy a korombeliek, akik velem egyidősek, nagyon gyerekesek. menőznek, hogy ezzel-azzal ezt-azt csináltak, holott szerintem még csak egy nőt láthattak meztelenül, az is az anyjuk volt, mikor szülte őket. ezek azok a srácok, akik "zsömléset" játszanak, aztán majd az ágyban is elsülnek 1 perc után, innentől fogva nem lesz jó a szex. a védekezésről azt sem tudják hogy micsoda, csak annyit tudnak a témában, hogy "jóóó dugjad seggbe, szopjááá gec!t", stb...

volt olyan barátom (csak barát, semmi több), aki megmondta nekem kb 3 hét után, hogy nagyon szívesen járna velem. de ezt nem szeretné komolyan felvetni, mert nem szeretne engem nagyhírtelen belevetni a "nagyok világába", mások neki az elvárásai egy kapcsolattal. tökéletesen megértettem, és örültem hogy elmondta. ő 5 évvel volt idősebb. én 14 vagyok, ő 19. azóta is gyakran beszélgetünk, kölcsönösen adunk tanácsokat. a srácnak teljesen átlagos kinézete van, viszont a személyisége döbbenetesen jó volt!

röviden: ez valóban igaz, hogy nehezebb a helyzete egy csúnyácska fiúnak a lányoknál. viszont ha az ismerkedési nehézségeken túljutott, akkor több esélye van, mint egy rendkívül helyes, iq fighternek.


a péniszméretről meg annyit, hogy a hüvely sem végtelen hosszúságú, egy bizonyos méret után már fáj. persze az sem jó, ha vkinek nagyon pici, mert ha jól használja, sem ér el olyan pontokat, mint amit egy nagyobbal lehetne. hallottam már olyanról, aki 20 felett volt, és a barátnőjének a következő barátjának sorsát elrendezte, mert nem tudta kielégíteni a nőt, annyira kitágult a volt barátjától. az ideális méret (szerintem) az ilyen 13-17 cm körül van. az se nem kicsi, se nem nagy.


bocánat, nagyon sokat írtam :) ha lenne kedved (kérdező) akkor megírhatnád az msn címed, mert szívesen beszélgetnék veled, tetszik a felfogásod!

2009. dec. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Utolsó válaszoló: Írtam privit!
2009. dec. 19. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!