Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha egy csaj végiglájkolja szinte az összes képem?

Figyelt kérdés

Végiglájkolta szinte az összeset, de ami a legjobb, hogy pl(csak egy példa) 1hónapja a fél évvel ezelőttieket, most az 1 évvel ezelőttieket, a legtöbb köztük olyan kép, amin magamba vagyok. Már elég sokszor csinálta ezt, szóval ebből arra következtetek, hogy elég gyakran az adatlapomat bújja.


Tudja hogy nekem ő nem jön be, mert amúgy is szerelmes vagyok valakibe, meg a mentalitása sem jön be, meg nem az esetem.

Akkor miért lájkolja végig az összes képem? Mit jelent ez?



2012. ápr. 15. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mert facebook mániás. :D

nekem is van ilyen ismerősöm, aki ezt csinálja. számomra elég zavaró.

2012. ápr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű hogy a csaj egy reptoid, és így jelöl be téged likvidálásra.
2012. ápr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
fel akarja magára hívni a figyelmet. Bizonyára még kislány és azért gondolja így, hogy bevágódhat. Majd kinövi.
2012. ápr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Azt hogy szex lesz!! És te nem tudsz mit csinálni, mert ő eldöntötte és lehet őrült is kicsit a lány.
2012. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hogy egy büdös facebook kocka
2012. ápr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bejössz neki...
2012. ápr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát annyira nem kislány már, de nagyon éretlen szóval...

Többek között ezért sem jön be nekem. Egyébként nem hat meg ki lájkolja vagy ki nem a képeim, én ezt lesz@rom, most attól nem leszek se jobb, se rosszabb ha lájkolgatják a képeim. Egyébként egyre gázabb már ez a facebookozás, én is csak azért nem törlöm most már, mert van egy csoport létrehozva, és ott osztjuk meg az iskolai dolgokat.

2012. ápr. 15. 15:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, terhes és ezzel akarja tudatni, hogy gyereked van tőle amit egy buli után hoztatok össze seggrészegen egy kuka mögött!!!
2012. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát szerintem meg gondold meg, adhatnál neki egy esélyt. Elég nehéz találni olyan lányt aki ennyire ragaszkodó lenne és lehet hogy nagyon tudna szeretni.


Személyszerint volt egy "zaklatóm", nem tetszett, kerültem állandóan. Valahogy megszerezte a számom, rengeteg sms-t küldött, nagyon nyomulós volt. Nem lett semmi végül, hidegen válaszoltam neki mindig, és idővel leszállt rólam.


De azóta már igen sokat csalódtam a nőkben, és kicsit bánom hogy nem adtam esélyt a zaklatómnak, aki látott bennem valamit amit más lányok nem.

2012. ápr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

de nem érted? Full gáz a csaj, nem jön be, teljesen éretlen is meg minden, meg én már azért nem csak annyira vágyom hogy járjak valakivel, hanem szexre is arra meg totál éretlen.

Egyébként még nem is találkoztam vele élőben, netről ismerem, és ugyanezt csinálta már más pasival is, szóval ő erőltetné a dolgot fűvel fával, csak legyen valakije.

2012. ápr. 15. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!