Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Felvehetem ezt a rövidna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Felvehetem ezt a rövidnadrágot vagy ez már undort kelt bennetek?

Figyelt kérdés

Annyira szomorú vagyok, mert már régóta edzem a fenekemre meg a combomra elég keményen és egyszerűen nem tudok fogyni belőle... :( Viszont a melegbe szeretnék rövidnadrágot felvenni de nem merek. A szoknyába a combok annyira nem látszanak így azt bátran hordom meg jól is áll, de ezt felvehetem szerintetek vagy csak kiröhögnek...


[link]


2012. ápr. 15. 18:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Dehát már felvetted.:-)
2012. ápr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Ha feherbe lenne rajtad akkor szemmel levennem rolad:)
2012. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
vedd fel nyugodtan
2012. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Hát itthon persze. Meg igazából azért vettem meg hogy annyit kell fogynom, hogy ebben jól érezzem magam... Ha magassarkú felveszek hozzá ami nyújtja a lábaim az még jó valamennyire de nem tudom mennyire néznék ki ostobán benne
2012. ápr. 15. 18:24
 5/31 anonim ***** válasza:
Hú, ez nagyon jól néz ki rajtad! Amúgy meg honnan veszed azt a hülyeséget, h fogynod kéne?
2012. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
nyugodtan.
2012. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem nyugodtan felveheted.

Hány éves vagy?

2012. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
inkább egy mérettel nagyobb gatya kéne. amúgy nincs baj a lábaddal (bár én lány vagyok)
2012. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Egész alakos képed nincs?:-)
2012. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs vele, az a kis husi kell a combjaidon. Az edzést ne hagyd abba.

Tetszik a kép címe :)

2012. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!