Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvehetem a rövidnadrágot,...

Felvehetem a rövidnadrágot, ha nagyon görbék a lábaim?

Figyelt kérdés

Kb combközépig ér, én nem szoktam, csak térdig érőt hordani, mert zavar, hogy görbék a lábaim(régen csúfoltak is érte, és bennem maradt). De ezt anyuék vették nekem, és olyan szép anyaga van, meg nagyon tetszik. :(

(Hát ez most lehet h hülyén hangzik...)


2008. máj. 15. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
egyik nonek sem tokeletes a laba. Nyugodtan vedd fel, de ha telleg nagyon gaz, akk probalj oylan folsot, frizurat, sminket valasztani ami a szebb testreszeidet emeli ki. ^^ Amugy ha azt hiszed a te labad gorbe, nezd meg Sarah Jessica Parkeret..:D Megis egyeseknek hatalmas szexbombava notte ki magat.
2008. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos,hogy görbék a lábaid?Nem lehet,hogy csak valami hülye elkezdte mondogatni aztán már te is úgy látod?Meg kéne kérdezni egy kívülállót,de nem úgy,hogy "te figyi ugye görbék a lábaim?" hanem:szerinted milyen rajtam ez a nadrág,de nem dicséretet várok hanem véleményt!
2008. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Vedd fel nyugodtan! Ha bátortalan vagy, és külföldön jársz (pl Hollandia, Németország), nézd meg az ottani csajokat: bármit felvesznek, amiben jól érzik magukat, és egyszerűen szépnek látszanak, még akkor is, ha messze nem tökéletes az alakjuk.

Szerintem itthon valahogy nagyon kicsi az emberek önbizalma, félnek hogy megszólják őket... sajnos. Szóval hajrá, és ha jól rzed magad benne, tuti jól is fog állni!

2008. máj. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha neked teccik a nadrág, és jól érzed benne magad akkor mit érdekel téged más véleménye. Ha meg csúnyán áll, akkor ne vedd fel. Ne röhögtesd magad ki. Nekem sincsenek szép lábaim, mondjuk nem görbék, de nem is olyan szépek, ezért autómatikusan nem húzok fel rövidnadrágot.
2008. máj. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem venném fel, inkább azt hangsúlyoznám , ami szebb rajtam .
2008. máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vedd fel nyugodtan!:)

Nekem is görbék a lábaim,zavar(t) is nagyon,aztán rájöttem: ennyi erővel csak hosszúnadrágot hordhatnék,abban nem látszik egyáltalán.Az a lényeg,h jól érezd magad benne,és ne aggódj h mások mit szólnak

2008. jún. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
a japán lányoknak szinte mind görbe a lába..ők még ki is emelik.ne csinálj belőle ügyet szerintem. :).
2008. jún. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szexi a görbe láb:) szóval vedd fel nyugodtan.
2008. júl. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jaj, már régen tettem fel a kérdést, de most leírom, hogy igazuk volt azoknak, akik azt mondták hogy nyugodtn vegyem fel. Főleg annak, aki azt mondta h biztosan azok, vagy csak vmi hülye csúfolás miatt érzem úgy, Ugyanis felvettem, és sok dícséretet kaptam osztálytársaimtól, barátnőimtől, h "milyen csini vok". A barátnőim pedig mondták, h milyen hülye vok, nem is görbék a lábaim(nekik elmondtam, h sztem azok és nem szeretem a rövidnadrágokat). Gondoltam leírom, hátha valakinek ez segít. :)
2008. szept. 6. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!