Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemezés egy osztálytárssal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemezés egy osztálytárssal menyire jelent komoly dolgot?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
semennyire.
2012. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jelenthet komoly dolgot is...ezt neked kell tudnod, h az adott szituációban az h nézett ki!
2012. ápr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát,szinte minden nap megesik és úgy érzem akkor hogy sokat jelent, de ahogy telik az idő egyre bizonytalanabb vagyok benne...meg ráadásul máshogy nem nagyon jelzi hogy bejövök neki, néha rendes néha meg bunkó
2012. ápr. 15. 19:36
 4/5 anonim ***** válasza:
háát... nem tulajdonítanék neki túl nagy jelentőséget... nekem is voltak hasonló eseteim. legutóbb is volt az a srác, aki kb minden egyes alkalommal bámult engem, általában órákon is szembe ült velem (nagy asztal), vagy mellém ült, amikor olyan teremben voltunk és néha beszélgettünk, viccesen beszóltunk egymásnak és tényleg nagyon sokszor kaptam azon, h néz. suliba menet buszon is néha összefutottunk, tök lazán el tudtunk beszélgetni. egyszer még kávéra is meghívott (mást soha), tehát igazán pozitív volt a dolog. de nem lett belőle semmi, gondolom elsősorban a miatt, h barátnője volt. hú, pedig mennyire rendes pasi volt attól függetlenül, h kicsit más volt a stílusunk, meg az érdeklődési körünk. na mindegy, szóval nem jöttünk össze. de gondolom, ha nincs barátnője, akkor se lett volna semmi. de lehet hogy ez így is a jó, osztálytárssal kavarni nem egy leányálom.
2012. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, h kivel, azzal milyen kapcsolatod van, és mire gondol, és mit szeretne. Ha a "jelzéseit" te felismered akkor megtudod.
2012. máj. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!