Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy egyes férfiak a társkereső hirdetésükhöz olyan fotót tesznek, amin nővel vannak? De azért kiírják, hogy komoly kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés

Pasi ölel egy hozzá hasonló korú, csinos nőt és akkor ki van írva, hogy komoly kapcsolatot keres.Hát, ilyen kép láttán nem igazán tudom komolyan venni.Jó lehet, hogy az a nő mellette, a lánya, vagy a húga, vagy csak simán barát, de ezt még ki sem írja, akkor gondolhatok esetleg arra is, hogy az exe, vagy aktuális barátnője.Szóval, számomra az ilyen képpel való komoly társkeresés nem logikus.

Csak kíváncsiságból kérdezem, érdekelnének más meglátások is.


2012. márc. 16. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
A nők is csinálnak ilyet. Gondolom azért, hogy látszódjon, hogy nem antiszociális emberkék, hanem vannak jól kinéző ismerőseik.
2012. márc. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tartanám antiszociálisnak csak azért, mert a képen egyedül szerepel.De ha egy nőt ölelget a képen, akkor felmerül bennem a kérdés, hogy mi a francnak keres társat, ha már amúgy is van neki.Ha meg csak ilyen nagy társasági ember, akkor minek hirdet neten?Akkor miért nem barátkozik a társaságában?
2012. márc. 16. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:
mondjuk a képpel illusztrálja, hogy hasonló csajokat keres, mint aki mellette van. Egyébként tényleg fura, ilyennel nem kezdenék.
2012. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok, érdekes meglátások tényleg, én ezekre a lehetőségekre nem gondoltam.

Illusztrálja, hogy hasonlót keres?Na, az pláne nem jó, mert ezek az "úriemberek", akik csajos fotót tettek fel, nos, olyan nő társaságában láthatók, aki (szépen kifejezve)inkább valamiféle táncosnőre hasonlít...

2012. márc. 16. 13:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Láttam ilyen képeket én is.A fasziról aztán ki is derült,hogy az egója az egekben van.
2012. márc. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert kimarad a vessző.

Komoly, kapcsolatot keres.

2012. márc. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!