Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mennyit jutnak eszetekb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyit jutnak eszetekbe régi szerelmek, fellángolások, ha már rég mással van komoly kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Mennyire normális az, hogy elég kimondanom egy barátnőm nevét, és a párom aznap este rögtön egy sok-sok évvel ezelőtti hasonló nevű lánnyal álmodik, akiért oda volt, de nem jöttek össze? Nem konkrétan egy eset miatt kérdezem, úgy érzem, túlságosan jelen vannak a fejében ezek a dolgok, bármiről eszébe jutnak az exei. A régi emlékeket sem tüntette volna el a szeme elől soha, ha nem jut eszembe szólni miatta..
2012. ápr. 3. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát.. az álmokat nem tudjuk befolyasolni.. :D
2012. ápr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem csak az álmok, hanem h akkor is rajtuk gondolkozik amikor velem kéne lennie. szex közben eszébe jut, satöbbi.. pedig szeret. tudom.
2012. ápr. 3. 14:15
 3/12 A kérdező kommentje:
de egyébként úgy vélem az álmoknak is nagy jelentősége van, főleg pont azért mert nem tudjuk befolyásolni.
2012. ápr. 3. 14:16
 4/12 anonim ***** válasza:
az álmoknak annyi a szerepük, h az agy akkor dolgozza fel a napi eseményeket, tehát ha szó volt róla, akkor arról álmodik.. nem nagy ügy.. de azt honnan veszed h szex közben is eszébe jutnak?????
2012. ápr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

:) onnan h rákérdeztem h min agyalt közben és megmondta? :)

és nem róla volt szó hanem az én barátnőmről, ő meg egy olyan lányról álmodik, akinek ugyanaz a keresztneve, de évek óta nem is találkoztak? hátjó.

2012. ápr. 3. 14:28
 6/12 A kérdező kommentje:
mit mondtam, nem egy-egy esetről van szó, h betudjam véletlennek.
2012. ápr. 3. 14:29
 7/12 anonim ***** válasza:
41%

Ne haragudj, de ez vicces! Elképzelem, ahogy szexeltek, te meg kérdezed, hogy "mire gondolsz?", ő meg válaszol, hogy "áhh, csak az xy-ra".

Amúgy nekem elég egy olyan számot meghallani, ami a régi szerelmemhez köthető, én is elkezdek rajta gondolkozni, milyen is volt. Ennek semmi jelentősége, csak "nézelődés" az emlékek közt.

2012. ápr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
de komolyan elmondta h nem rád gondol szex közben???? :D lol......
2012. ápr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

HA H.ÜLYE VAGY MIA A F.ASZNAK ÍRSZ IDE???

láttam h kicsit máshol jár az esze, utána megemlítettem neki h észrevettem. és mondta h eszébe jutottak dolgok, többek között ő is. nem rá gondolt szex közben, mintha vele lenne, csak eszébe jutott valami vele kapcsolatban. jesszusanyám...

2012. ápr. 3. 17:15
 10/12 A kérdező kommentje:
bár nem is tudom minek írtam ide, sosem kapok értelmes választ.
2012. ápr. 3. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!