Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú megkérdezte, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú megkérdezte, hogy járnék-e vele. Azt mondtam, még gondolkozok. Mit mondjak? L/12

Figyelt kérdés
Anyukám nem helyeselné, hogy ennyi idősen "járok", de nekem bejön a fiú. Mit tegyek?
2012. ápr. 15. 20:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mit értesz konkrétan "járás" alatt? Védekezésre gondoltatok?
2012. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mondj nemet...12 évesen még nem fiúzni kell...
2012. ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem OLYAN járás, nálunk az annyi, hogy kézenfogva sétálsz, ölelgeted...stb.
2012. ápr. 15. 20:05
 4/18 anonim ***** válasza:
hat ha tetszik a srac akkor baratkozz vele. egy puszi nem art meg senkinek. osztonozni fog majd hogy elgondolkodj dolgokon.
2012. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

"nem OLYAN járás, nálunk az annyi, hogy kézenfogva sétálsz, ölelgeted...stb."


Azt Te csak hiszed. Addig, hülyiteni amíg le nem fektet.

Hány éves amúgy a barátod?

2012. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én is 12 évesen kezdtem járni egy fiuval és igrn anyám apám lecseszett érte :$
2012. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Timoking válasza:
ez hulyeseg.... nalunk az oviba mar voltak akik jartak, kepzelhetitek...:)) Na de komolyan, jarj vele ha tetszik, ne vedd be ezt a sok baromsagot h "hujit amig le nem fektet". Ugyan mar, 12evesen? Normalisak vtok bazz??? Nyugottan jarj vele, nem fog tartani sokaig de tanulhatsz belole
2012. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
na jó, elég különbözőek a vélemények. am a fiú is 12
2012. ápr. 15. 20:59
 9/18 anonim ***** válasza:

Menjetek randizni, hogy jobban megismerjétek egymást.

Tehát: "Szerintem nem kéne járnunk még, de elmehetnénk randizni néha, és ha továbbra is szeretjük egymást akkor járjunk!"

Anyukádnak mond meg, hogy már nem vagy kislány, és különben sem akarsz ölelésen kívül semmilyen fizikai kapcsolatot a fiúval.

2012. ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A fiút ilyen korban és a későbbiekben méginkább az fogja hajtani ami a lába között van! Te akarsz valami kedves aranyos kislányok logikájának megfelelőt, ő pedig kőkemény evolúciós fajfenntartó ösztönökkel teli közeledést fog átélni. Persze vannak kivételek, de szerintem jobb lenne ha max a barátaid szintjén tartanád meg a fiút és megmondanád neki hogy a nagylányok és a nagyfiúk járnak egymással, de nem ő és nem te!!!

Tanuljatok sportoljatok és az eszetek azon járjon hogy jobb emberek és értelmesebb felnőttek legyetek mint a nagyátlag! Minden más pedig csak ezután jön!!!!

(Ez persze nem vonatkozik az önsimogatásra, mert az a saját testi tanulásod és fejlődésed fontos részét képezi. Ha foglalatoskodsz ilyenekkel akkor oké, de ha nem, akkor is oké, de másokéval még ráérsz foglalkozni!)

27F

2012. ápr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!