Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S! Szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe!? 16L

Figyelt kérdés
A barátnőmmel kíváncsiságból csókolóztunk és én azóta csak rá tudok gondolni, folyton vele álmodok. Másképp nézek a barátnőmre. Tényleg olyan,mintha szerelmes lennék belé. Hétvégén,mikor találkoztunk, vágytam rá és megint csókolóztunk mert ittunk és engedte..De ő szerelmes egy srácba. Most mit csináljak? Szerintetek elmondjam neki? És ha ez tönkreteszi a barátságunkat?
2012. ápr. 15. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki :) Ne aggódj :) Ha annyira megrökönyödne ettől, akkor a csókba se ment volna bele ;) Apropó, te kezdeményezted, vagy ő?


A srác miatt lehet para :S De akkor is próbáld meg :)

2012. ápr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne tedd tönkre a kapcsolatát, és a barátságotokat! Ha puncit akarsz nyalni akkor keress mást.
2012. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ne mond el neki!
2012. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez eléggé fellángolás féle.Ami évekig is tarthat.Szerintem még várj kicsit hátha elmúlik 1-2 hónapot ha utána sem akkor beszéld meg vele ...
2012. ápr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6%
te kis ratyi
2012. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Na így lesznek normális csajoknak indulókból hülye leszbi p1csák! Miért nem pasikkal kezdesz? Akkor most beléjük lennél szerelmes és nem zaklatnád a szerelmeddel a havernődet, aki ráadásul pasizni akar!
2012. ápr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mindketten kezdeményeztük..

De bírom az ilyen oltásokat, aki nem bírja az ilyen lányokat,miért ír ide?

Egyébként meg pasikkal is kezdtem már, volt is két barátom meg más srácok akikkel kavartam. Most nem erről van szó..

És attól,hogy leszbi egy lány nem feltétlenül p*csa!

2012. ápr. 16. 15:17
 8/8 anonim válasza:
Szerintem csak kamaszkori hülyeseg. Ne gondolj ra, probalj pasizni. Ahogy ezen gondolkodsz egyre jobban befutod magad. Gondolj ra haverkent aztan majd elmulik. Ha megse es ugy erzed hogy telleg szerelmes vagy bele akkor mondd el neki, de ezt csak tobb honap mulva!!
2012. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!