Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek a férfiaktòl! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a férfiaktòl! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Attól félek, hogy valaki fizikailag bántani fog engem..

Mert múlt nyáron majdnem megerőszakoltak és a srác magas és nagydarab volt..na azóta vagyok bizalmatlan kb. minden férfival/fiúval..ha meglátok az utcán egy nagydarab embert egyszerüen elkezdek rettegni..:/

Meg elég sok gonosz ember van és nincs aki megvédjen..:(

Találkoztam már egy pár pedofil emberrel is..de szerencsére a szavakon kivűl nem történt más..


Mit tegyek, hogy ne féljek ennyire?:/


Kérlek segítsetek nekem!köszönöm előre is!:)


15/L


2012. ápr. 15. 21:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
ha nagyon félsz akkor megpróbálkozhatsz a pszichológussal, vagy beszélhetnél a szüleiddel (ők tudják hogy ez történt) mert ha csak egymagad próbálod megoldani akkor lehet hogy nem fogsz valami sokra jutni
2012. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnálom, ami veled történt. :(


Tőlem biztos nem ijednél meg, mert alacsony, vékony 17-nél többnek nem kinéző srác vagyok. :D

2012. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
az egy dolog hogy nem nézel ki annyinak XD mennyi vagy igazából ? :P
2012. ápr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

A szüleim tudnak mindenről..:)

Am nincs egy fiúbarátom se :D

És sokat utazok BKV-n..múltkor egy ellenőr azt mondta azért nem kell fizetnem, mert jól nézek ki..és ezután leült velem szembe és elkezdett nézni..előtte meg amikor felszálltam ő épp akkor szállt le és belém jött..Reménykedtem, hogy ne szálljon fel ide..de hát felszállt:D

Meg még nyár végén is volt ilyen, hogy anyummal utaztam a héven és ott ült egy ellenőr, aki nagyon nézett..aztán közeledett a végállomás és mi ugye felálltunk és odajött hozzánk és mondta anyukámnak, hogy nagyon szép lánya van..és közben rendesen végig nézett..:/ :D


A szüleim elváltak, de azt tudja itt körülöttem mindenki, hogy félek a férfiaktól és bizalmatlan vagyok velük szembe..de nem nagyon érdeklik..azt hiszik, hogy ezt csak úgy mondom..pedig nem..

Most váltak el és anyukám azóta egy folytában csak pasizik..alig van itthon..de szerencsére most talált egy normális férfit..akit bemutatott nekem:) és benne megbízok valami miatt..nagyon jó fej és nem gonosz..:D

2012. ápr. 16. 15:06
 15/18 anonim ***** válasza:

Az még a jobbik eset, ha csak néznek... x/

Arra is számíts, hogy egyesek esetleg bemutatnak az egyszemű kobrájuknak, pláne, ha egy kihaltabb 7-es buszjáraton utazol -_-'

Életem 3 emlékezetesebb perverz-talijából kettő a 7-esen történt, pedig nem járok túl gyakran azzal a busszal.

2012. ápr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Uram isten:OO na ez biztató ..:S
2012. ápr. 16. 15:58
 17/18 anonim ***** válasza:

tegnap 15:06


Van még rajta kívül is rendes és nem gonosz pasi! :) Na persze egy szép fiatal formás csajra minden egészséges férfinak feláll, ez tény. Ez sosem fog változni, de vannak rendesek akik nem tepernének le ha neked nincs kedved hozzá! :D


A férfiak vonzalmától ne félj! Azoktól félj akik gátlástalanok! De azok a szexuális vonzalom nélkül is rossz emberek!


A szexualitás nagyon szép és jó dolog! Ne azt gyűlöld meg, csakmert az aljas emberek is ezt akarták tőled!

Amúgy ha félsz akkor járhatnál önvédelmi sportra!

2012. ápr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

mondjuk az is közre játszik hogy merre laksz...mert ha olyan környéken ahol tele van ilyen perverz vadállatokkal (esetleg cigányokkal) akkor nem csoda hogy bizalmatlan vagy....cigány falvakban /városokban megesik az ilyesmi

azt tanácsolom hogy menj el barátnőddel egy másik városba vagy valahova messzebbre bulizni vagy valami.....egy kis környezet változás nem rossz dolog és lehet hogy összeakadsz valami rendes emberrel...

2012. ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!