Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnál olyan lánnyal, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan lánnyal, akinek szembetegsége van?

Figyelt kérdés
Olyan,ami kívülről nem látszik,de a lányt mégis nagyon zavarja.
2012. ápr. 15. 21:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

8. vagyok. Ha tudsz nyugodt, természetes lenni, élvezed az életet, nem nyafogsz emiatt( bocs, nem jut eszembe jobb szó), tehát normálisan , vidáman együtt tudunk lenni, akkor miért ne? :))

17/f

2012. ápr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szia! Olvasgattam kicsit a témáról, és ezeket találtam, bár biztosan informálva vagy már de mindegy azért belinkelem:

[link]

[link]

Sztem próbálj meg nem törődni a dologgal, tudom, hogy ezt így most könnyű mondani.. Nekem is baj van a szememmel, szintén nem látható kívülről, de ha rá figyelek, akkor érzem, hogy nem jó, és fáj is ha megerőltetem azt a szemem. Kevesebb gépezés, kevesebb stressz, vitaminok, ami jót tesz.

És hogy a kérdésre is válaszoljak: lány vagyok, de fordított esetben nem lenne kizáró ok az ilyesmi ha fiúról lenne szó.

2012. ápr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Persze, ez nem akadály
2012. ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Persze, minden további nélkül.
2012. ápr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Van ilyen betegség? A francba... Én meg azt hittem, azért látok foltokat, mert mindig fáradt vagyok. :-/
2012. ápr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

uveitis intermedialis...


35F

2012. ápr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

érdekes, én is szoktam látni, de csak akkor ha így egy helyre nézek, pl most ki a fehér felhőkbe akkor így elvétve látok párat, de én sose tulajdonítottam jelentőséget neki néha még "úsztatni" is szoktam őket.


Sőt, hogy tetézzem nagyon néha az is előfordul, hogy ilyen csallagkapu szerű féregjáratszerűségeket látok pár percig (ezt jól leírtan).

2012. ápr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Igen,ez a normál üvegtesti homály,ezzel valóban semmi probléma nincs,de akinek már rengeteg van,mint pl. nekem,és folyton zavar+ fáj is,az már rosszabb...:( + folyamatos gyulladásban van a szemem
2012. ápr. 16. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!