Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, veletek volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, veletek volt már olyan, hogy járhattatok volna egy külsőre tökéletes lánnyal, de mégis inkább mást választottatok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 13:14
 1/9 ASOT ***** válasza:

nem...

általában azzal leszek kapcsolatba aki tetszik is, aztán kiderül hogy mi rejlik benne, ás ha káosz és borzalom rejlik benne, akkor nem maradok vele...

2012. ápr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem volt
2012. ápr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
velem volt.és azért választottam mást,mert a külsőre tökéletes lány egyáltalán nem biztos hogy magával ragadó.mutatja a példád is.
2012. ápr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem volt,de ha járhatnék egy külsőre tökéletes lánnyal akkor biztos nem utasítanám vissz
2012. ápr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyan volt, hogy lefeküdhettem volna egy nagyon vonzó nővel, de akkor már szerelmes voltam valaki másba. Amint esélyem lett nála, rögtön ejtettem mindenki mást, köztük azt a nőt is, egyszerűen elvesztette a jelentőségét számomra.
2012. ápr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Passz, nem vagyok férfi,de nőként sokszor előfordult velem,hogy olyanokat utasítottam vissza, akiknek a külsejével semmi probléma nem volt.
2012. ápr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pff a legtobb kulsore tokeletes lany altalaban belsore problemas! legalabb is a szinglik :D amint valaki ne mfelel meg szemelyisegben lehet barmilyen kinezetelu akkor is szakitok. automatikusan elveszitem az erdeklodesem.
2012. ápr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kicsit hasonló a sztori, de mégse ugyanaz. a nagyon szép és tökéletes között van különbség.

nagyon-nagyon szép lány volt, baromira tetszett és még könnyűvérű is volt, de tökéletes azért mégse volt. ő akarta, én meg mást akartam.

2012. ápr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha lenne ilyen lehetőségem akkor sem járnék, mert az ilyen lányok könnyen megcsalnának egy jobb pasival vagy állandóan féltékenykednem kéne, mert minden pasi flörtölgetne vele.


Egyébként is jobb egy átlagos külsejű, de jellemre szép lány.

2012. ápr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!