Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna, ha a jelenleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a jelenlegi párotok elmondaná, hogy amúgy elsőre nem is tetszettél úgy neki, mikor beszélgetni kezdtetek vagy meglátott képen? Ilyen semleges voltál.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 22:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Engem zavarna
2012. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Zavarna persze, inkabb hallgatna ezzel.
2012. ápr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Na, hát kezdjük ott, hogyha engem valaki szeretni fog valaha, nem a külsőmért teszi... Így nem is zavarna. F
2012. ápr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%
Igen? Én meg csak meg akartalak baszni, ribanc.
2012. ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyikünk se tetszett a másiknak először, aztán máshogy alakult :D
2012. ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
zavarna
2012. ápr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, még büszke is lennék magamra, hogy el tudtam csábítani.
2012. ápr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
amúgy sincs egetrengető nagy önbizalmam, szóval ez tuti még lejjebb vinné :D
2012. ápr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy a párom így volt velem, és ez kicsit sz@r...

De ha belegondolok, hogy az a személy, aki a legmélyebb nyomot hagyta bennem, és évek múltán sem tudom elfelejteni, és szikrázott a levegő köztünk... ahogy hozzámért, olyat senkivel sem éreztem soha... Na, hát mikor a neten először megláttam a képét, kb ezt gondoltam "végülis... egynek jó, majd meglátjuk." (Pláne, hogy a nagy db, fekete hajú, barna szemű, kreol bőrű pasik voltak az ideálom mindig... Ő pedig: szőkésbarna haj, normál alkat, hófehér bőr, zöld szemek...)

Mikor találkoztunk is, ránézésre "átlag srác, helyes, de semmi extra."

De kb félóra elteltével... Egymás szemébe néztünk, megcsókolt, és onnantól teljesen másnak láttam őt. 7 órás első randi, ami perceknek tűnt, amiről nem akartam hazamenni... Évek teltek el, de tisztán emlékszem (az a baj, hogy szerintem csak én...:'-( )

Lényeg, hogy ebből kiindulva, szerintem ez nem döntő...

2012. ápr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Velem az első párom azért jött össze mert sok filmem volt, s szerette volna megnézni az összeset. S ez halál komoly.

4 éves kapcsolat kerekedett belőle. :)

2012. ápr. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!