Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna, ha a jelenleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a jelenlegi párotok elmondaná, hogy amúgy elsőre nem is tetszettél úgy neki, mikor beszélgetni kezdtetek vagy meglátott képen? Ilyen semleges voltál.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 22:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem zavarna. voltam már úgy, hogy a lány barátnője tetszett aztán mégis vele beszélgettem és olyannyira megfogott, hogy onnan kezdve meg voltam fogva.
2012. ápr. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Velem ez volt..oké,ez eddig nem is rossz,elfogadom,hogy nem vagyok 'húúú azta de jó nő',de az rosszul esett,hogy 2 barátnőmet is szépnek nevezte..:') (Közös képet látott fb-n,a két barátnőmről,meg meséltem róluk.)


tegnap 23:22 ugyanezt érzem..


és kib@szottul kibuktam..szánalom..

2012. ápr. 16. 17:57
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez lealacsonyítólag hatna. Lehet ott is hagynám, ne legyen velem szánalomból...
2012. ápr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Igen,én is gondoltam ilyenre..de nem szánalomból van velem,szerintem megszeretett..csak mégis elég rossz érzés,nekem még ilyet nem mondtak.:(

Volt már velem bunkó,akivel jártam,de ennyire még bátran mondhatom,hogy SOHA.

Senki nem tudná szerintem elhinni,mennyire rosszul esett..

2012. ápr. 16. 18:08
 15/19 A kérdező kommentje:
És ez nem sajnáltatás,de rég esett valami ennyire rosszul..
2012. ápr. 16. 18:08
 16/19 Diavolino44 ***** válasza:

Jah ha no vagy, az mar mas!!

Ott azert illik mondani a parodnak hogy ez neked rosszul esik! Vagy ha ezt csinalja azert dicserjen meg teged is tobbszor.

2012. ápr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Megszokott dicsérni..de az nagyon rosszul esett:(

Nagyon sokszor jár az eszemben,hogy soha nem tudok olyan jó lenni,mint a bnőim külsőre..:\ Pedig,nem tehetek róla,hogy eléggé különbözőek vagyunk..(Én magas és kicsit idősebbnek látszom,míg ők alacsonyak és aranyosak,de kicsit kislányosak)

Örülök,ha megszeretett,de nagyon fájt ..

2012. ápr. 17. 16:35
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem így kell felfogni. Ha nem tetszettél neki külsőre, mégis beléd szeretett, akár még pozitívnak is nevezném. Egy ilyen kapcsolat esetenként sokkal mélyebb lehet, és biztos lehetsz benne akkor, hogy tényleg a belső értékeidért szeret, és ez szerintem sokkal fontosabb és sokkal stabilabb és mélyebb lehet a kapcsolatotok.
2012. nov. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

jaj ne puhánykodjunk már.. a múlton akadsz ki?

5 évig fel sem tűnt a mostani párom létezése, pedig közös emelten volt az osztálytermünk... én se tűntem fel neki egészen addig, amíg észre nem vett egy "hülye fejű" srácot.. ez voltam én:D

és ez már több mint 2 éve volt, és együtt vagyunk jóban-rosszban:)

2012. nov. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!