Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most mire véljem, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most mire véljem, nem értem egészen?

Figyelt kérdés

Exem(már van pasija) este felhívott,hogy mizujs velem,hogy vagyok,utána meg elkezdte mondani,hogy nem tudja mi van,mit érez meg ilyenek! Hiányzok neki meg hasonlók! Nem tudja mi van vele,nem tér napi rendre a helyzettel! Ő dobott engem!

Eddig tűrhetően bírtam,hogy ki dobott,mert úgy csináltam ahogy mások mondták,hogy "utáljam meg+,meg úgy könnyebb,de ezek után számomra csak szarabb lett!


2012. ápr. 16. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni. Némelyik nő szereti húzni a pasik agyát még a szakítás után is, ez valami idióta hülye szokás. Tekintettel bezzeg nincs a te érzéseidre, csak a maga kis lelkének a hullámain lovagol. Nekem pl. egyik ekszem, miután szétmentünk, még a pénztárcámba akart nyúkálni. Nem kell megutálni, csak hagyni kell a fenébe.
2012. ápr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem,még várok vele,hogy mit akar,de lehet,hogy hagyom,mert csúnyán elintézettXD:(
2012. ápr. 16. 09:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Ne is reagálj az ilyen dolgokra. Mondd, hogy te már lezártad és máshol keresed, találtad meg a boldogságot.
2012. ápr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy összekapott a pasijával és veled próbálta magát szórakoztatni.Nem kell vele foglalkozni.
2012. ápr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!