Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti rányomulnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti rányomulnátok egy olyan férfira/nőre aki köztudottan párkapcsolatban van? Ha nagyon szeretnétek az illetőt!

Figyelt kérdés
Csak párkapcsolat, nem házasság! Kort és nemet is kérek!

2012. ápr. 16. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Az illető párkapcsolatban volt, mikor megszerettem, és szerencsémre vége magától, de elképzelhető, hogy nyomultam volna, ha nem így történik :)

25/férfi

2012. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha, van gerincem...Volt már, hogy nagyon-nagyon tetszett valaki, aki még csak párkapcsolatban sem volt, de szerelmes volt belé a barátnőm (reménytelenül) -> nehezen bár, de nem jöttem össze az illetővel (én tetszettem neki).

23/N

2012. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Normális ember ilyet nem tesz,mert bele tud gondolni a másik ember helyzetébe. De arról is megvan a véleményem,akit el tud csábítani egy harmadik fél.
2012. ápr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jah és 20/L
2012. ápr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 aszomszedneni ***** válasza:

biztos nyomulnék, bizonyos korlátok mellett.


(nyomulás = megpróbálnék minél több időt eltölteni vele kettesben

bizonyos korlátok mellett = baráti szinten )


F25

2012. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem!Soha nem tettem iyet,nem enne tiszta a 1e1ki ismeretem az tuti,va1amiért bennem 1enne az hogy ecsábítottam a másikat és tönkre tettem egy kapcsoatot,ami igaz 1ehet hogy nem működött de he1yre hozható ett vo1naaz hogy rányomúsz,az egyenő azza1 hogy e akarod csábítani a másikat
2012. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 aszomszedneni ***** válasza:
65%
utolsó ! te hibbant vagy ! :D
2012. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mooniella válasza:
Igen sajnos megtettem.Nem azt sajnálom, hogy megtettem hanem, hogy így.Mára a férjem.Ez mindenkinek az egyéni értékrendjétől függ, hogy megteszi-e vagy sem.Különbözőek vagyunk.Egy biztos.Semmi nem marad következmények nélkül.Amit egyszer Te teszel, azt vissza is fogod kapni.Én is mindig attól félek, hogy mivel valamikor én elvettem másét, egyszer tőlem is elveszik az enyém.De minden tettünkért vállalni kell a felelősséget.Sok sikert!
2012. ápr. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!