Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leborotváltam az intim testrés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leborotváltam az intim testrészem, de. (? ) (lent)

Figyelt kérdés

nézegettem pár ilyen témát,sokan írták,hogy ha növéssel egyező irányba borotválom,akkor nem pattog ki(eddig csak visszafele csináltam,kipattogott).Kipróbáltam,nagynehezen sikerült valamennyire,de maradtak ilyen kicsi szálak(jó sok),és azokat már nem tudom így lenyírni.Ha azokat elkezdem visszafele borotválni,olyan lenne mintha végig visszafele csináltam voltna,és ugyan úgy kipattog?

L


2012. ápr. 16. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, ugyan úgy! De hidd el a pasik azt is szeretik, ha visszafelé marad egy kicsi! Az a lényeg, hogy az egész csupasz legyen! Ha ismi, írj rám! ;)
2012. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem emg haggyad úgy ahogy van, nem éri meg a kínlódást... ráadásul fogadjunk, hogy csak azért csinálod, mertmi ndenki más is...
2012. ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

fú ha én visszafele húzom még vérezni is szokott.

nem éri meg...

de puhítsd fel rendesen és ha habbal csinálod és jó mínőségű borotvával akkor le kellene hogy szedje rendesen.

de elvileg ha leszedted minden irányból is húzhatod, hogy még simább legyen. utána meg áttörlöd alkohollal esetleg behintőporozod.

2012. ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!