Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan feledhetnem el :' (?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan feledhetnem el :' (?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mit tegyek hogy el tudjam feledni a tanaromat?

Mar 1eve szeretem es nem tudom kiverni a fejembol 12ev van koztunk, de nagyon szeretem :'(

Mikor probaltam randizni egy pasival aki korban hozzam illik akkor is folyton a tanarom haza fele setaltunk..en mondtam a pasinak..mert mikor randizok akkor is ra gondolok!Szokat beszelgettem mar a tanarommal, egy szorakozo helyre jarunk!

En ugy erzem szimpatikus vagyok neki, de az a gond amig nem toltom be a 18at meg ha tetszenek is neki nem vallana be meg maganak sem hisz nem lenne legalis a dolog! Mit gondoltok ha betoltom a 18at mondjam el neki? ma is rola almodtam es mar 3.napja :'(

16lany


2012. ápr. 16. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
ismerkedj meg más fiúkkal. tudom, hogy nehéz felejteni, de az idő mindent begyógyít. :(
2012. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, koszi:'(
2012. ápr. 16. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Amig tanit addig biztos ne mondd el neki.Am tényleg igy van,az idő mindent begyógyit...pár hónap,s lehet,h megfogod utálni,mert egy korban hozáillő nővel látod-ez a tapasztalatom.
2013. jan. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!