Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem eszik a barátnőm miattam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem eszik a barátnőm miattam. (többi lent)?

Figyelt kérdés

Az a bajom hogy a barátnőmnk az a berögződött hülyesége hoy meg akar felelni... És emiaat nem eszik csak falatokat egész nap.

Mit csináljak? VLJ



2012. ápr. 17. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Küldd el dokihoz...

Amúgy meg szeretgesd kicsit, és magyarázd el neki valahogy, hogy neked mindenhogyan jó! Talán vihetsz is neki egy kis csokit :P Vagy hívd el egy kiadós hamburgerezésre, kezdetnek :D

2012. ápr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegyél nagyon sok finom dolgot és edd meg mindet előtte, mindig kínáld meg őt is, úgysem fogja kibírni :D
2012. ápr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hambizás jó ötlet abban jó vagyok :) De máshogy hogy magyarázzam el neki hogy nem azért van hogy megfeleljen mert mindenhogy szeretem??
2012. ápr. 17. 18:10
 4/9 anonim ***** válasza:
de tettél vmi megjegyzést rá?
2012. ápr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 yayababa0 válasza:
Milyen alakja van? Én is csináltam azt exem mellett, mert ismertem az előttemlevő bnőit, és mind vékonyabb volt nálam meg jobb alakjuk volt és azért akartam én is vékonyabb lenni, mert féltem, hogy nem leszek így neki elég jó. A kapcsolatnak vége lett (nem ez miatt) a mostani barátom elejétől fogva éreztette velem, hogy imádja a testem :) láttam, hogy néz rám, éreztem, hogy simogat végig és lejött belőle, hogy tetszik neki... így elfogadtam magam :) Melle mekkora a bnődnek? :D Csak mert nekem az is használt mikor azt mondták, hogy ha nem eszek a mellből is fogyni fogok... Tényleg hülyeség, nem enni, akkor már tornázzon inkább az sokkal jobb. Mond neki, hogy nem egy csontvázhoz akarsz hozzáérni hanem egy ízig vérig nőhöz meg ilyeneket. remélem ez használ :)
2012. ápr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó. Normál az alkata szerintem pont jó. Nemkell csontváz jó nekem az enyhe maci is ;)
2012. ápr. 17. 18:22
 7/9 A kérdező kommentje:
18:10 semmit sőt mondtam neki hogy pont jó de nem akarja elfogadni... Most is nem eszik csak be be kap egy fél falatot.. Napi 200 kcal max
2012. ápr. 17. 18:25
 8/9 anonim ***** válasza:
mi az h enyhe maci? mackósak a fiúk lehetnek max.. nem a csajok..
2012. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem lehet az hogy talán..Ténleng úgy érzi , hogy duci..Nem lehet tudni hogy neked mien alakod van és , hogy mien lányokat szeretsz pontosan! :) és nem kell neki csokitól kezdve hamburgerig .. semmi! csókold meg..! és mond neki hogy szeretlek..! :)
2012. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!