Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg tetszenék ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg tetszenék ennek a fiúnak?

Figyelt kérdés

Van egy végzős fiú a gimiben, aki tetszik nekem. A szünetekben a folyosón gyakran szokott nézni, már a barátnőimnek is feltűnt. Azt vettem észre, hogy mikor elmegy mellettem, akkor mindig hirtelen elkezd mosolyogni, és mintha "kapkodná" a szemét, hogy merre nézzen (remélem értitek, hogy mit szeretnék írni).

Amúgy még nyáron volt egy zeneiskolai-vizsga, ahol ő is ott volt. Akkor tetszett meg nekem, de azt hittem, hogy többet nem is fogom majd látni, de ősszel, ahogy gimis lettem, ő is ugyanoda jár. Azon a vizsgán azt hiszem, hogy ő is "kinézhetett engem", mert mikor ránéztem, akkor mosolygott, meg folyamatosan engem nézett, és mintha a közelemben szeretett volna lenni, de másik terembe ültették, így nem is tudtunk megismerkedni.. Aztán végülis nem lett semmi.

Másnap rákerestem a facebookon, és láttam hogy előző nap egy szerelmes idézetet írt ki. Megnéztem a régebbi bejegyzéseit is, és ilyesmi idézetet még sosem írt ki, csak azt.. Meg egy lájkolós oldalon belájkolt néhány olyan bejegyzést, amik rám igazak, pl: barna hajú lány jobb, mint szőke, stb... Ez lehet nem jelent semmit, de kicsit fura, hogy pont aznap, mert azelőtt még sose lájkolt ilyeneket..

Most ha csak emiatt lennék neki ismerős, akkor a suliban csak egyszer rám néz, eszébe jut, hogy látott akkor, és többet rám se nézne, nem is foglalkozna velem? Meg ha egy fiúnak egy lány nem tetszik, akkor rá se néz, vagy max. csak egyszer és annyi? Most szimpatikusnak talál és azért szokott nézni? Én milyen egyértelmű jeleket küldjek neki? Ha mosolygok rá, akkor az nem fogja zavarni, hogy egy idegen lány csak úgy rámosolyog vagy folyamatosan nézi?

Bocsánat, hogy ennyire nagyon hosszúra sikerült.


2012. ápr. 17. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha tényleg folyamatosan néz akkor...
2012. ápr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Nem biztos, nem tudom.

Attól még ránézhet többször is, de nem "csak úgy", nem direkt nézegetne.

Szerintem igen.

Mosolyogj rá, nézd te is, kacsints, nyomd meg a szemét.

Ha tetszel neki, bazsalyogni fog mint a vizes zsemle, =örülni fog neki/ ha nem téged nézegetett, akkor is örülni fog.

Szia.

2012. ápr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd kiderül. Ha tetszel neki, akkor nyilván lépni is fog:)
2012. ápr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!