Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire lenne égő ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne égő ha egy srác ballagására aki tetszik adnék egy csomag szivecskés milkát vagy ilyesmit?

Figyelt kérdés
Mármint Ő nem tud róla hogy nekem tetszik és félek elmondani neki, nem igazán beszélgettünk. De legalább nem lenne lelkiismeret furdalásom, hogy nem tettem róla.
2012. ápr. 17. 20:34
 1/10 A kérdező kommentje:
pardon, úgy értem nem tettem érte
2012. ápr. 17. 20:37
 2/10 anonim ***** válasza:

Normális lány nem akaszkodik egy fiúra. Még,ha ma ez divat is. Azt akarod,hogy kinevessen és elmondja a barátainak,hogy milyen nyomulós vagy?

27/F

2012. ápr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kicsicsibi válasza:
67%
szerintem simán megprobálhatod,de ne nagyközönség elött,mert azt máshogy reagálják le a pasik.keresd meg a megfelelö pillanatot:D sok sikert
2012. ápr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, egy próbát megér. Inkább, mint hogy azt bánd évekik, hogy nem próbáltad meg. Úgyis elballag, tehát, ha nem jól sül el, nem fogod minden nap látni. Lehet, hogy nem szivecskés kéne, hanem más csoki, de ez sem feltétlenül rossz. De azért ne csak odaadd, hanem hívd el randira vagy valahogy add tudtára, hogy tetszik neked. Nem veszíthetsz semmit! Bátorság! :)
2012. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szívecskés Milka-t nem a gyengébbik nem képviselőinek szokás adni?
2012. ápr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Az utolsónak pedig nagyon köszönöm a bátorítást :D
2012. ápr. 17. 20:45
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát van benne valami..szerintem inkább sima bonbont fogok vagy nem tudom. :D
2012. ápr. 17. 20:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben virágot adnék neki.. és vannak ugye ilyen plüss ajándékok a csokorba.. Esetleg valami aranyosat. :) Ballagásra fura lenne csokit adni.. vagy ezt hogy képzelted el?

TEDD MEG, mert örökké bánni fogod. Inkább égj be... ;)

2012. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez gáz, inkább kapd le az esti buliban. Ne égesd magad légyszi
2012. ápr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát nemtudom még sose adtam senkinek ballagásra ajándékot. szerintetek mi lenne a legjobb ajándék? :D

Utolsónak meg köszönöm az iróniát de nem járok bulizni. ^^

2012. ápr. 18. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!