Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tavaly leszólított egy srác a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavaly leszólított egy srác a buszon. Akkor nem nagyon tetszett, így elutasító voltam. De nagyon tetszik mostanában?

Figyelt kérdés
Mit tegyek?Menjek oda hozzá, hogy bocsi de kezdjük már előröl az ismerkedést? Vagy mit tehetek? Nagyon megbántam, hogy akkor elutasító voltam...:( pedig nagyon rendes gyerek...örülnöm kellett volna, hogy próbálkozott nálam:(
2012. ápr. 12. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki hogy megbántad aztán ha elutasít ne merj megsértődni csak törődj bele.
2012. ápr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha taliztok a buszon akkor köszönj rá, esetleg valahogy próbálj közelébe férkőzni, kezd el beszélgetni vele (de ne a kezdjük előröl az imerkedést dologgal) hanem csak úgy beszélgess vele és így sorba jön minden magától, aztán megtudod, hogy még táplál-e irántad érzelmeket, vagy még bejössz-e neki. Van olyan, hogy aki egykor nem jött be később megbánjuk, ha elutasítjuk és utána ő jön be mégis. Ezért ne is hibáztasd magad. Akkor nem jött be neked, ez mára változott. Szóval férkőzz a közelébe, köszönj rá, beszélgessetek, lehetőleg ez sűrűn megismétlődjön és akkor arra a témára is úgyis sor fog kerülni és nem kell sokat várnod.
2012. ápr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi 2#:)

szerintem még táplálhat irántam érzéseket..mert sokszor veszem észre, hogy néz, meg amikor azonos helyen szállunk fel, mindig előre enged az ajtóban..ez csak jelenthet valamit? ha utálna azután h elutastottam akkor csak nem bámulna..

2012. ápr. 12. 18:18
 4/8 anonim ***** válasza:

1.Talán azért bábul* mert tetszel neki még vagy, mert olyankor arra gondol hogy, űűű ott van ... de jó lett volna de már késő...

2.A buszra gondolom azért enged fel elsőként mert nem bunkó...

3.Ha magamat képzelem oda, biztos nem adtam volna fel, így 51% hogy felejtős...

4.Tanács: szerintem próbálj meg felé közeledni


17/F

2012. ápr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

legegyszerűbb megoldás:

menj oda hozzá és mosolyogj rá :D biztos siker

2012. ápr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

Remélem visszautasít, ha már te sem adtál neki esélyt, mert felszínes kis vagy, akkor meg is érdemled, ha most ő fog téged visszautasítani!


Sosem értettem az ilyen lányokat!


Mégis miért nem lehetett neki esélyt adni akkor, amikor még volt rá lehetőség?


Ja, mert enm volt elég menő, divatos külsőre, vagy mert te egy izmos állatot vártál?!


De persze most meg már jó lenne, hogy senki sincs, mert midnen fiú kiismerte a felszínes jellemed!


Nekem nem kellenél, úgy utasítanálak vissza, ahogy te bántál sok rendes fiúval!

2012. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó miért vagy ilyen támadó? Egy sor olyan következtetést vontál le aminek semmi alapja sincs.

Nem bántani akarlak de nem szép hogy így ismeretlenül bántod a kérdezőt.


Mégis mi alapján ítélkezel?


Emberi dolog, hogy valamire később jövünk rá, elsőre rossz döntést hozunk.


Ne vedd komolyan ezt a véleményt kérdező.


Szerintem is próbálj jeleket küldeni a buszon, mosolyj rá amikor néz, szemez vele le fogja venni a jeleket és valószínűleg újra próbálkozik.


Ha meg nem, esetleg köszönj rá és mosolyogj és lehet beszélgetés lesz belőle.

2012. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6# "ahogy te bántál a sok rendes fiúval" meg még van néhány mondatod amit nem tudok mire vélni... tavaly is ugyanúgy nézett ki mint most, de akkor olyan váratlanul ért, hogy leszólított..meg akkor tényleg nem tetszett még.

elhiheted, én sajnálom a legjobban, hogy vissza utasítottam...

Utolsó: megpróbálok többet szemezni vele és rámosolyogni...:)

köszönöm a válaszokat!

2012. ápr. 12. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!