Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első találkozás. Ez nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás. Ez nagyon zavaró lenne?

Figyelt kérdés

Holnap fogok találkozni egy fiúval, de sajnos muszáj magammal vinnem az egyik barátnőmet is. Egyébként a fiú, még őt sem ismeri.

Szerintetek nagyon zavaró lesz, hogy ő is ott lesz?


2012. ápr. 18. 14:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen zavaró, főleg, hogy senki nem ismer senkit, a fiú pedig "sarokba lesz szorítva".
2012. ápr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Határozattan igen, főleg, a még idegesítő is. De ha nem az, akkor is gondolom, hogy a fiú kettesben szeretne lenni Veled és ez így áááh. Sztem a bnőd ne menjen
2012. ápr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát eléggé. Én biztos nem örülnék neki, hogy ha valakivel megakarok ismerkedni és ott egy 3. személy is. Arról nem is beszélve, hogy 3. személyként is nagyon rossz lenne.
2012. ápr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Zavaró, azért főleg mert a pasi ahogy alvasom téged se ismer, és ilyenkor nehezebb témát találni. Ha meg ott a barátnőd akkor mély csend. Max ketten elbeszélgettek.
2012. ápr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

semmi esetre se vidd magaddal a barátnőd mert nem lessz jó vége

20F

2012. ápr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Abba gondolj bele, hogy hogy éreznéd magadat, ha a srác hozná az egyik haverját, te meg egyedül lennél ott?
2012. ápr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez gáz! Mi az hogy muszály? Csak meghalni muszály! Minek lenne ott gyertyát tartani? :)
2012. ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat.

Az a probléma, hogy nem tudom 100%-ig, hogy hol is van az a hely ahova megbeszéltük a találkozót, mert már rég mentem arra és ezért kell a barátnőm is.


És, szerintetek ha már mindenképpen jön velem akkor hogyan tudnám ezt kompenzálni valamivel?

2012. ápr. 18. 14:33
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszéld meg olyan helyre a találkozót, ahová magad is eltalálsz, különben is van térkép, meg akármi. Már csak odatalálsz valahova. Ezt kompenzálni semmivel se lehet, alapjaiban van elrontva az egész.
2012. ápr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%
Ne haragudj, de nekem tuti elmenne a kedvem, hogy megismerjek egy olyan személyt, akit kísérgetni kell.
2012. ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!