Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus hajlam van bennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus hajlam van bennem?

Figyelt kérdés
Tetszik a munkahelyemen az egyik kolléganőm, olyan szép és csábító szája van. Úgy lenne kedvem néha megcsókolni! Sokszor elképzeltem már, és volt olyan is hogy álmomba is megtörtént, de nem merem, mert nem tudom mit szólna hozzá! Semmi testiség nem érdekel, csak a csókja! Mit tegyek?

2012. ápr. 18. 20:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nevezhetjük kíváncsiságnak is, de én például soha életemben nem voltam rá kíváncsi milyen nővel csókolózni. Sőt, isten őrizz. Nem mintha bármi bajom lenne azokkal akiket ez vonz.

Egyébként az emberek nagy részében megvan a hajlam, az érdeklődés bizonyos szinten a vele azonos neműek iránt is (változó, hogy kiben milyen mértékben, van akiknél csak a csókig tart, utána rájönnek, hogy ez nem az ő világuk). Nincs ebben semmi szégyellni való. Persze még így is nagy esélyed van rá, hogy ő pont nem díjazná a te kíváncsiságodat. Puhatold ki, hogy vannak-e előítéletei ezzel kapcsolatban. Ha jóban vagytok, talán ilyesmiről beszélgethetsz vele.

2012. ápr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Ma elmondtam neki milyen sokat jelent a számomra, de azt nem hogy mit szeretnék. Az a baj, hogy én nem vagyok ilyen kitárulkozós, és ő se a szavak embere. Igy nem tudom hogy lesz. Lehet elengedem ezt a vágyat.

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt!

2012. ápr. 20. 16:44
 13/14 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez van velem, csak az illető egy őr. Állítólag leszbi, meg úgy is néz ki, stílusa is olyan és egyszerűen úgy vágyom rá. Nem vagyok belé szerelmes csak kipróbálnám, milyen lehetne vele. :)
2012. ápr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A hajlam szerintem megvan benned, minimálisan. De ez inkább a biszex hajlamra hajaz.

Ez amúgy tök természetes, hogy kíváncsi vagy :) nincs ebben semmi gond.

Semmiképp ne kapd le csak úgy...leszbikus vagyok, de énsem kultiválnám, ha valaki csak úgy hirtelen megcsókolna, vagy benyögne nekem egy olyat, hogy izgatja a szám :'DD ...óvatosan tapogatózd ki, hogy mit gondol az ilyesmiről esetleg (lehet kitalálni egy sztorit erről, hogy mittomén egy másik barátnőd mesélte, hogy már smárolt csajjal, és fűzd bele esetleg, te mit gondolsz erről, és kérdezd meg, ő hogyan reagálna rá)

A másik megoldás pedig még mindig a leitatós party :))

2012. ápr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!